آثار عکاسان ایرانی در نمایشگاه بین المللی با موضوع آب

آثار عکاسان ایرانی در نمایشگاه بین المللی با موضوع آب

آثار دو عکاس ایرانی در نمایشگاه گالری «Deacaon» در بروکلین آمریکا با موضوع جوهر آب به نمایش گذاشته شده است.

به گزارش دکتر شهاب، سعید عبداللهی عکاس ایرانی با عکس «دماوند» و همچنین عکسی از سید محمد تبریزی در نمایشگاهی آنلاین در گالری «Decagon» آمریکا با موضوع جوهر آب به نمایش گذاشته اند.

آثار منتخب از بین صدها عکس دریافتی از سراسر جهان دریافت  و  100 عکس برتر  انتخاب شده و به نمایش درآمدند.

هدف این مسابقه نمایش تصاویری است که نقش اساسی آب در حفظ اکوسیستم ها، حمایت از کشاورزی و تغذیه جوامع در سراسر جهان و همچنین عظمت زیبایی شناختی آب را به نمایش می گذارند.
گالری «Decagon» در شهر بروکلین ایالت نیویورک امریکا واقع شده است و سالانه جوایز و مسابقات و نمایشگاه های عکاسی بین المللی متعددی برگزار می کند.

در توضیح این نمایشگاه آمده است: «آب مایه حیات سیاره ماست، بنیادی که همه حیات به آن وابسته است. از طریق این نمایشگاه عکاسی، از شما دعوت می کنیم تا زیبایی و اهمیت عمیق H2O – جوهر آب را کشف کنید. تصاویر متعددی که در اینجا به نمایش گذاشته می شوند و شما را به سفری فریبنده می برند و آب را در اشکال بی شمار آن نمایان می کنند؛ از آرامش آرام یک دریاچه درخشان گرفته تا قدرت موج های کوبنده. هر عکس ماهیت بدیع و همیشه در حال تغییر این عنصر حیاتی را به تصویر می کشد و از شما دعوت می کند تا مکث کنید و در رابطه عمیق و وابسته به هم ما با این منبع ارزشمند تامل کنید. همانطور که خود را در این نمایشگاه غوط ور می کنید، امیدواریم که برای گرامی داشتن و محافظت از منابع آبی شامل رودخانه ها، دریاچه ها و اقیانوس ها که قلب و روح سیاره آبی ماست حرکت کنید. بگذارید این عکس ها یادآور اهمیت حیاتی آب و مسیولیت ما برای حفظ این جوهره حیات بخش برای نسل های آینده باشند.»

پایان خبر دکتر شهاب

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آثار عکاسان ایرانی در نمایشگاه بین المللی با موضوع آب" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آثار عکاسان ایرانی در نمایشگاه بین المللی با موضوع آب"، کلیک کنید.