آغاز ماراتن کنکور هنر و زبان‌های خارجه/ داوطلبان خانم در صدر نشستند

در ۴۰۸ شهرستان.؛

آغاز ماراتن کنکور هنر و زبان‌های خارجه داوطلبان خانم در صدر نشستند

نوبت دوم کنکور سراسری با رقابت داوطلبان گروه هنر و زبان‌های خارجه در سراسر کشور آغاز شد.

به گزارش خبرنگار گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری دکتر شهاب، نوبت دوم کنکور کارشناسی ۱۴۰۳ از امروز (پنج شنبه، ۲۱ تیر) با حضور ۹۸۴ هزار و ۲۱۴ داوطلب در ۱۷۴۷ حوزه فرعی و ۶۲۵ حوزه امتحانی و ۴۰۸ شهرستان آغاز شده و تا فردا (جمعه، ۲۲ تیر) ادامه دارد که از این تعداد ۶۳ درصد خانم و ۳۷ درصد آقا هستند. 

هم اکنون، فرایند کنکور هنر با شرکت ۴۶ هزار و ۳۱ داوطلب و کنکور زبان‌های خارجه با حضور ۷۰ هزار و ۹۲۲ داوطلب آغاز شده است. 
۷۸ درصد از داوطلبان هنر خانم و ۲۲ درصد آقا هستند. در گروه زبان‌های خارجه ۶۷ درصد خانم و ۳۳ درصد آقا هستند. 

در گروه هنر، یک دفترچه با تعداد ۱۰۰ سوال در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد که آنها ۱۱۵ دقیقه نسبت به پاسخگویی سوالات زمان دارند. داوطلبان باید از ساعت ۱۵ تا ۱۶:۵۵ به سوالات درک عمومی هنر، درک عمومی ریاضی، فیزیک و خلاقیت تصویری و تجسمی پاسخ دهند. 

گروه زبان‌های خارجه شامل یک دفترچه با ۷۰ سوال و زمان پاسخگویی ۱۰۵ دقیقه است. داوطلبان از ساعت ۱۵ تا ۱۶:۴۵ باید به سوالات زبان‌های خارجه در گروه‌های انگلیسی، فرانسه، ایتالیایی، روسی و آلمانی پاسخ دهند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز ماراتن کنکور هنر و زبان‌های خارجه/ داوطلبان خانم در صدر نشستند" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز ماراتن کنکور هنر و زبان‌های خارجه/ داوطلبان خانم در صدر نشستند"، کلیک کنید.