آغاز مسابقات آوایی، ادبی و هنری جشنواره قرآن و عترت دانشگاه ملی مهارت در همدان

آغاز مسابقات آوایی، ادبی و هنری جشنواره قرآن و عترت دانشگاه ملی مهارت در همدان

دکتر شهاب/همدان رئیس دانشگاه ملی مهارت استان همدان از آغاز سی و یکمین جشنواره فرهنگی وهنری قرآن و عترت دانشجویان این دانشگاه خبر داد و گفت: مسابقات بخش‌های آوایی، ادبی و هنری آغاز شد.

محمد علی کاظمی اظهار کرد: ۱۶۰ نفر از شرکت‌کنندگان سی و یکمین جشنواره فرهنگی و هنری قرآن و عترت در ۱۲ رشته از امروز، ۱۴ تیر ماه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

 وی تصریح کرد: رقابت شرکت‌کنندگان سی و یکمین جشنواره فرهنگی و هنری قرآن و عترت در سه بخش آوایی، ادبی و هنری و رشته‌های خوشنویسی، نقاشی، عکاسی، طراحی پوستر، معرق و منبت، تذهیب، شعر، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ ۵ جزء قرآن کریم، مداحی، اذان، دعاخوانی از امروز، پنجشنبه، ۱۴ تیر ماه آغاز شد.

کاظمی با بیان اینکه ۸۰ نفر در بخش آوایی با یکدیگر رقابت می‌کنند که این مسابقات امروز به پایان می‌رسد، افزود: مسابقات بخش هنری نیز با صلاحدید داوران و به این علت که شرکت‌کنندگان فرصت بیشتری برای ارائه اثر خود داشته باشند، طی ۱۴ و ۱۵ تیر ماه برگزار می‌شود. تعداد شرکت‌کنندگان در این بخش نیز ۸۰ نفر است.

رئیس دانشگاه ملی مهارت استان همدان بیان کرد: مسابقات ۱۲۰ نفر طی روز گذشته در رشته‌های معارف صحیفه سجادیه، حفظ فرازهایی از صحیفه سجادیه، حفظ و مفاهیم قرآن کریم، تفسیر قرآن کریم، حفظ و مفاهیم احادیث معصومین (ع)، سیره معصومین (ع)، احکام، معارف نماز، پرسمان معارفی و سبک زندگی ایرانی اسلامی به صورت کتبی انجام شد.

به گزارش دکتر شهاب به نقل از روابط عمومی دانشگاه ملی مهارت وی یادآور شد: همچنین، آثار شرکت‌کنندگان پنج رشته به صورت مستقیم از مرحله نهایی به سی و هشتمین جشنواره ملی قرآن و عترت راه یافت.

پایان خبر دکتر شهاب

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز مسابقات آوایی، ادبی و هنری جشنواره قرآن و عترت دانشگاه ملی مهارت در همدان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز مسابقات آوایی، ادبی و هنری جشنواره قرآن و عترت دانشگاه ملی مهارت در همدان"، کلیک کنید.