آمریکا سه شرکت و ۱۱ کشتی مرتبط با ایران را به بهانه هسته‌ای تحریم کرد

آمریکا سه شرکت و ۱۱ کشتی مرتبط با ایران را به بهانه هسته‌ای تحریم کرد

بلینکن گفت: «در طول یک ماه گذشته، ایران گام‌هایی را برای گسترش بیشتر برنامه هسته‌ای خود به روش‌هایی که هدف صلح‌آمیز معتبری ندارد، اعلام کرده است».

وزیر خارجه آمریکا ادامه داد: اقدامات ایران برای افزایش ظرفیت غنی‌سازی با توجه به عدم همکاری مداوم ایران با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و اظهارات مقامات ایرانی مبنی بر احتمال تغییر دکترین هسته‌ای ایران، بیش از پیش نگران‌کننده است.

او تصریح کرد: «ما متعهد هستیم که هرگز اجازه ندهیم ایران به سلاح هسته‌ای دست یابد و آماده استفاده از تمام عناصر قدرت ملی برای اطمینان از این امر هستیم.»

وزیر خارجه آمریکا ادامه داد: تحریم های روز پنجشنبه سه شرکت مستقر در امارات متحده عربی را که آمریکا آنها را متهم به دست داشتن در حمل و نقل فرآورده های نفتی یا پتروشیمی ایران کرده و همچنین ۱۱ کشتی مرتبط به این شرکت ها هدف قرار می دهد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آمریکا سه شرکت و ۱۱ کشتی مرتبط با ایران را به بهانه هسته‌ای تحریم کرد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آمریکا سه شرکت و ۱۱ کشتی مرتبط با ایران را به بهانه هسته‌ای تحریم کرد"، کلیک کنید.