استفاده از همه ظرفیت ها برای مشارکت در انتخابات

استفاده از همه ظرفیت ها برای مشارکت در انتخابات

دکتر شهاب/لرستان استاندار لرستان با تاکید بر اینکه از همه ظرفیت هایی که باعث تقویت نظام اسلامی می شود باید در انتخابات پیش رو استفاده کنیم، افزود: راهبرد مقام معظم رهبری، راهبرد مشارکت و حفظ استمرار خدمت، شهید خدمت است و این راهبرد اساسی ما خواهد بود.

ابوطالب شفقت روز دوشنبه در دومین جلسه شورای اطلاع رسانی استان گفت: شهید رییسی پس از جنگ تحمیلی تنها شخصیتی بود که توانست تلفیقی از اخلاق، دینداری و کار در جریان زندگی مردم پدید آورد که تبیین این امر نیازمند هنرمندی است.

استاندار لرستان با تاکید بر اینکه از همه ظرفیت هایی که باعث تقویت نظام اسلامی می شود باید در انتخابات پیش رو استفاده کنیم، افزود: راهبرد مقام معظم رهبری، راهبرد مشارکت و حفظ استمرار خدمت است و این راهبرد اساسی ما خواهد بود.

وی با اشاره به آغاز فعالیت تبلیغات انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جهموری در کشور گفت: باید زمینه ای فراهم شود که آحاد جامعه حتی در روستاهای دور افتاده از روند برگزاری انتخابات در کشور آگاه باشند.

استاندار لرستان با بیان اینکه دنیا از طریق رسانه های اجتماعی ما را رصد می کند، افزود: دشمنان کوچکترین خطای اداری- مدیریتی را آنقدر بزرگ جلوه می دهد که اقدامات بزرگ در راستای خدمت رسانی کم اهمیت نشان داده شود.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه آحاد کارکنان دولت و وفاداران به این نظام می توانند در مسیر تبیین جریان فکری شهید رییسی گام بردارند، افزود لازم است برنامه ای از سوی رسانه ملی برای لرستان ارایه شود.

شفقت با تاکید بر اینکه روابط عمومی دستگاه ها موظف هستند دستاوردهای دولت در استان را تا فرصت باقی مانده تا انتخابات تبیین کنند، افزود: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز باید بخشی از کار را که قابلیت هنرنمایی دارد در سطح استان انجام و در اختیار مردم قرار دهد.

شفقت با بیان اینکه مردم از رییس جمهور بعدی انتظار خدمت دارند، افزود: این تفکر را شهید رییسی در جامعه نهادینه کرد و در ادامه این مسیر نیز رسانه ها برای ایجاد فضای خدمت در جمهوری اسلامی نقش بسیار مهمی دارند.

استاندار لرستان با بیان اینکه مشارکت بالای انتخاباتی اقتدار نظام را در پی خواهد داشت، افزود: امیدواریم مردم لرستان این بار نیز با حضور خود بیشتر از گذشته وفاداریشان را بیش از پیش به نظام و رهبری نشان دهند.

پایان خبر دکتر شهاب

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استفاده از همه ظرفیت ها برای مشارکت در انتخابات" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استفاده از همه ظرفیت ها برای مشارکت در انتخابات"، کلیک کنید.