استقبال رسمی استاندار یزد از نخستین بانوی المپیکی یزد

استقبال رسمی استاندار یزد از نخستین بانوی المپیکی یزد

دکتر شهاب/یزد مبینا فلاح که برای اولین بار در تاریخ ورزش استان یزد در بخش بانوان موفق به کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۴ پاریس شد با استقبال رسمی مسئولین ارشد استان وارد استان شد.

مسابقات حذفی کسب سهمیه المپیک در آنتالیای کشور ترکیه در بخش بانوان در حالی پیگیری شد که «مبینا فلاح بافقی» توانست با صعود به جمع هشت کماندار برتر مسابقات، سهمیه المپیک را از آن خود کند.

فلاح ورزشکار شایسته کشورمان در ادامه مسابقات و در مرحله یک چهارم و نیمه‌نهایی موفق شد ورزشکارانی از هند و اوکراین را با نتیجه شش بر چهار و شش بر دو شکست دهد و راهی فینال شود.

وی در دیدار نهایی با نتیجه شش بر دو مقابل کمانداری از کشور هند مغلوب و موفق به کسب «مقام نائب قهرمانی مسابقات کاپ جهانی تیراندازی با کمان» و همچنین «سهمیه المپیک پاریس ۲۰۲۴» شد.

«مهران فاطمی» استاندار یزد در آیین استقبال و تجلیل از «مبینا فلاح» کماندار المپیکی یزد گفت: کسب سهمیه المیپک به همت بانوی کماندار یزدی، نشان از ظرفیت و استعداد بالای ورزشکاران استان است و برای تداوم افتخار آفرینی ورزشکاران یزدی در میادین معتبر و مهم ورزشی بین‌المللی دولت با افتخار اقدام و ماموریت خود را انجام می‌دهد.

استاندار یزد افزود: این کسب سهمیه و درخشش را به مردم شریف استان، جامعه ورزش و خانواده وی تبریک گفته و امیدوارم شاهد درخشش این بانوی یزدی در آوردگاه بزرگ المپیک باشیم و باید از همه توان برای موفقیت ورزشکاران در استان اقدام شود.

پایان خبر دکتر شهاب

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استقبال رسمی استاندار یزد از نخستین بانوی المپیکی یزد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استقبال رسمی استاندار یزد از نخستین بانوی المپیکی یزد"، کلیک کنید.