استمرار بردهای پیاپی نوشاد عالمیان در گرند اسمش عربستان

استمرار بردهای پیاپی نوشاد عالمیان در گرند اسمش عربستان

نوشاد عالمیان در مرحله ی سوم مقدماتی مسابقات اسمش عربستان، 3 بر صفر مقتدرانه نماینده مصر را مغلوب کرد و به جدول اصلی صعود کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری دکتر شهاب،در جریان دور سوم مرحله مقدماتی مسابقات انفرادی گرند اسمش عربستان، نوشاد عالمیان در مصاف با  محمد البیالی حریف مصری که رنکینگ 62 دنیا را در اختیار دارد با نتیجه 3 برصفر به برتری دست یافت و به جدول اصلی رقابتها صعود کرد.

 

عالمیان گیم نخست را با پیروزی 11 بر 6 آغاز کرد و در گیم دوم موفق شد 11 بر 8 در مقابل حریف مصری به برتری دست یابد.

 

گیم سوم این بازی با برد قاطع ملی پوش کشورمان همراه بود و نماینده کشورمان 11 بر 8 برنده این گیم شد تا در مجموع این دیدار با حساب 3 بر صفر مقتدرانه به سود ایران خاتمه پیدا کند.

 

با این پیروزی نوشاد عالمیان به جدول اصلی صعود کرد و فردا (شنبه) کار خود را در جدول اصلی مسابقات ادامه خواهد داد.

 

هدایت پینگ پنگ باز کشورمان در مسابقات اسمش عربستان برعهده جمیل لطف الله نسبی است.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استمرار بردهای پیاپی نوشاد عالمیان در گرند اسمش عربستان" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استمرار بردهای پیاپی نوشاد عالمیان در گرند اسمش عربستان"، کلیک کنید.