اسماعیلی المپیکی شد/ مرد یخی المپیک را از دست داد – خبرگزاری دکتر شهاب | اخبار ایران و جهان

اسماعیلی المپیکی شد/ مرد یخی المپیک را از دست داد - خبرگزاری دکتر شهاب | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری دکتر شهاب، رقابت های انتخابی برای مشخص شدن ملی پوش وزن 67 کیلوگرم تیم کشتی فرنگی در بازی های المپیک 2024 پاریس بین سعید اسماعیلی و محمدرضا گرایی امشب در شهر بوداپست مجارستان برگزار شد.

این مسابقات بر اساس چرخه انتخابی تیم ملی برگزار شد و سعید اسماعیلی در مبارزه نخست با نتیجه 6 بر صفر مقابل محمدرضا گرایی به برتری دست یافت.

در مبارزه دوم نیز سعید اسماعیلی با نتیجه 6 بر 4 مقابل محمدرضا گرایی به برتری دست یافت تا ملی پوش وزن 67 تیم کشتی فرنگی ایران در المپیک پاریس شود.

لازم به ذکر است اسماعیلی برای ملی پوش شدن به 2 پیروزی و گرایی به 1 پیروزی نیاز داشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اسماعیلی المپیکی شد/ مرد یخی المپیک را از دست داد – خبرگزاری دکتر شهاب | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اسماعیلی المپیکی شد/ مرد یخی المپیک را از دست داد – خبرگزاری دکتر شهاب | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.