اعتراض پورتو به نگرفتن پنالتی روی طارمی

اعتراض پورتو به نگرفتن پنالتی روی طارمی

باشگاه پورتو در اعتراض به دیده نشدن پنالتی روی مهدی طارمی بیانیه داد.

به گزارش دکتر شهاب، پورتو در هفته بیست ونهم لیگ پرتغال در دیداری خانگی برابر فامالیکایو با نتیجه تساوی 2 – 2 متوقف شد. طارمی که مدت زیادی است نتوانسته بود برای پورتو گلزنی کند، در نیمه دوم گلزنی کرد تا چهارمین گل مهاجم ایرانی در این فصل از رقابت های لیگ برتر پرتغال ثبت شود.

در این دیدار یک خطا نیز در محوطه جریمه روی طارمی رخ داد که کادر فنی تیم پرتغالی اعتقاد به پنالتی داشتند ولی داور پنالتی اعلام نکرد و همین با واکنش باشگاه پرتغالی روبه رو شد. باشگاه پورتو در بیانیه ای با اعتراض به داوری در این دیدار نوشت: یک پنالتی واضح دیگر برای پورتو سوخت. این بار خطا روی مهدی طارمی دیده نشد و این سومین دیدار متوالی بود که این اتفاق برای پورتو رخ می دهد. این البته به معنای توجیه اشتباهاتمان نیست اما برخورد نامناسب با داوری ها به منزله چشم پوشی از کسانی است که به باشگاه پورتو آسیب می زنند. از ابتدای سال 2024 تیم به شدت از داوری آسیب دیده است.

به نوشته روزنامه آبولا، سرجیو کونسیسایو نیز بعد از این دیدار گفت: لحظه سختی برای همه است چون برنده نشدیم. چیز زیادی برای گفتن وجود ندارد. اشتباه هایی از طرف ما در زمین رخ داد، باید در نیمه اول بهتر کار می کردیم.

دیگو کاستا: احساس خجالت می کنم

دروازه بان پورتو نیز بعد از این دیدار گفت: وضعیت روحی ما خوب نیست. ما بد کار کرده ایم و باید به خودمان نگاه کرده و پیشرفت کنیم. انتقادهای زیادی وجود دارد ولی الان باید متواضع باشیم. این نتایج در شان پورتو نیست و باید بهتر عمل کنیم.

او درباره سوت های اعتراضی هواداران پورتو نیز گفت: واقعا خجالت می کشم. باید وضعیت روحی مان را بهبود ببخشیم. باید بهترین کار را برای باشگاه انجام دهیم و از این شرایط سخت عبور کنیم.

کاستا در پایان درباره اخراج اوانیلسون گفت: باید باهوش تر از حریفانمان باشیم. آنها می دانند که ما احساساتی هستیم و سعی می کنند ما را تحریک کنند. باید کنترل روحی روانی بیشتری روی خودمان داشته باشیم.

پایان خبر دکتر شهاب

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعتراض پورتو به نگرفتن پنالتی روی طارمی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعتراض پورتو به نگرفتن پنالتی روی طارمی"، کلیک کنید.