اعزام دانش آموزان لرستانی به اردوهای «راهیان پیشرفت» – خبرگزاری دکتر شهاب | اخبار ایران و جهان

اعزام دانش آموزان لرستانی به اردوهای «راهیان پیشرفت» - خبرگزاری دکتر شهاب | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری دکتر شهاب، سردار نعمت الله باقری در دیدار با سرپرست اداره کل آموزش وپرورش لرستان، اظهار داشت: اردوهای برون استانی و درون استانی برای بیش از 20 هزار دانش آموز تدارک دیده شده است.

وی از برگزاری اردوهای راهیان پیشرفت و اردوهای سیاحتی زیارتی همچون اردوی مشهد مقدس، همدان و رامسر برای دانش آموزان جامعه هدف خبر داد و گفت: باتوجه به جاذبه های فراوان زیارتی و گردشگری در استان نیز درصدد برگزاری اردوهای درون استانی با ارایه سهمیه مشخص به شهرستان ها و مناطق استان هستیم.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان همچنین خواستار تشکیل هییت اندیشه ورز برای تولید محتوای فرهنگی به منظور ارتقا کیفیت این اردوها شد.

یونس بهاروند ایران نیا سرپرست آموزش وپرورش استان نیز در این جلسه با تقدیر از همت، همکاری و تلاش بسیج فرهنگیان و بسیج دانش آموزی سپاه حضرت ابوالفضل لرستان در ارایه و برگزاری برنامه های فرهنگی و اردویی، اظهار داشت: تربیت نیروی تراز جمهوری اسلامی رسالت مشترک دست اندرکاران دستگاه تعلیم وتربیت و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است و اعتقاد داریم با کار فرهنگی موثر می توان نسل جوان و نوجوان جامعه را از گزند شبیخون فرهنگی دشمن مصون نگه داشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعزام دانش آموزان لرستانی به اردوهای «راهیان پیشرفت» – خبرگزاری دکتر شهاب | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعزام دانش آموزان لرستانی به اردوهای «راهیان پیشرفت» – خبرگزاری دکتر شهاب | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.