اعمال محدودیت ترافیکی در جاده‌های شمال

اعمال محدودیت ترافیکی در جاده‌های شمال

آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ یدالله جهان تاب فرمانده پلیس راه مازندران با بیان اینکه شاهد تردد عادی و روان خودرو‌ها در جاده‌های مواصلاتی مازندران هستیم اظهار داشت: با توجه به رفت و آمد اتومبیل‌ها محدودیت‌های ترافیکی تا دوم تیرماه در محور‌های مواصلاتی استان اعمال می‌شود.

وی اظهار کرد: در محور‌های سوادکوه، هراز و کندوان تردد عادی و روان است.

وی افزود: حجم ترافیک در جاده‌ها افزایش می‌یابد و محدودیت‌های ترافیکی تا دوم تیر ماه در دستور کار پلیس است.

فرمانده پلیس راه مازندران تصریح کرد: ممنوعیت تردد تریلی و کامیون را در محور هراز داریم و تردد تمامی کامیون و کامیونت‌ها به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ امروز پنج‌شنبه ۳۱ خرداد و جمعه یکم تیر ماه از محور هراز ممنوع خواهد بود.

جهان‌تاب گفت: در صورت ترافیک محور هراز تا روز شنبه دوم تیر ماه به‌صورت مقطعی یک‌طرفه می‌شود.

وی بیان کرد: در محور کندوان نیز ممنوعیت تردد انواع کامیون و کامیونت و تریلر اعمال می‌شود.

فرمانده پلیس راه مازندران خاطرنشان کرد: اعمال محدودیت یک‌طرفه در محور کندوان در روز جمعه هم در دستور کار پلیس است.

وی ادامه داد: اعمال محدودیت یک‌طرفه به‌صورت مقطعی در محور کیاسر هم داریم.

جهان‌تاب با اشاره به هشدار‌های هواشناسی و احتمال وقوع سیلاب در ارتفاعات استان بیان کرد: مسافران از توقف و تردد در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها و مسیر‌های کوهستانی پرهیز کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعمال محدودیت ترافیکی در جاده‌های شمال" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعمال محدودیت ترافیکی در جاده‌های شمال"، کلیک کنید.