انتخابات مهمترین تصمیم یک ملت 85 میلیون نفری است

انتخابات مهمترین تصمیم یک ملت 85 میلیون نفری است

دکتر شهاب/گیلان فرماندار رودسر، انتخابات را مهمترین تصمیم یک ملت 85 میلیون نفری دانست و گفت: در انتخابات 8 تیرماه برای آینده رای می دهیم.

محمد حیدری امروز، 26 خردادماه در جمع بانوان شهرستان رودسر، با اشاره به اهمیت حضور حداکثری در انتخابات 8 تیرماه، اظهار کرد: حضور در انتخابات بهره مندی از حق شرعی و قانونی است.

وی با بیان اینکه قانون اساسی حق شرکت در انتخابات را به آحاد جامعه داده است، افزود: افراد می توانند از این حق استفاده کنند، اما اگر استفاده نکنند علاوه بر ضرر فردی، به روند مسایل سیاسی و اجتماعی حال و آینده کشور نیز ضرر می زنند.

فرماندار رودسر، انتخابات را محدود به چهار سال ندانست و تصریح کرد: فردی که انتخاب می شود، می تواند با تصمیم گیری ها و سیاست گذاری ها و ریلگذاری های خود برای آینده، تاثیرات مثبت و منفی داشته باشد.

حیدری با بیان اینکه با انتخاب رییس جمهور منتخب در یک بازه زمانی چهار ساله برای یک نسل تصمیم می گیریم، اضافه کرد: 8 تیرماه فرصت تصمیم گیری برای آینده کشور است و لذا حتما باید از تفکر و مشورت و تحقق و بررسی و ارزیابی استفاده کنیم، زیرا برای ساده ترین کارها محاسن و معایب را کاملا می سنجیم.

وی انتخابات را مهمترین تصمیم یک ملت 85 میلیون نفری دانست و گفت: هدف اول ما در انتخابات، تشریح و تبیین و توجیه جایگاه رییس جمهور است، زیرا رییس جمهور مجری قانون اساسی بوده و وظیفه هماهنگی سایر قوا را بر عهده دارد.

فرماندا رودسر، با اشاره به جایگاه مهم رییس جمهور و هییت وزیران و دولتمردان در امور اجرایی، تاکید کرد: رییس جمهور در عرصه های داخلی و خارجی اثرگذار است و با سیاست گذاری ها و برنامه ریزی ها و بودجه ریزی های خود، نقشه راه حال و آینده را تعیین می کند.

وی با بیان اینکه در 8 تیرماه برای آینده رای می دهیم، عنوان کرد: هرچه توان رییس جمهور بیشتر باشد، اثرگذاری آن بیشتر است.

حیدری با اشاره به ارزیابی مشارکت شهرستان ها در انتخابات، اضافه کرد: شهرستان رودسر از تاریخ و تمدن و پیشینه طولانی دینی و اعتقادی و فرهنگی برخوردار بوده و لذا انتظار ما مشارکت بالا در انتخابات پیش رو است.

فرماندار رودسر با بیان اینکه شورای نگهبان 6 نامزد را تایید کرده و ستادهای انتخاباتی در سطح استان و شهرستان ها فعال شده اند، گفت: کرسی های آزاداندیشی درباره انتخاب اصلح را راه اندازی خواهیم کرد.

وی از بانوان خواست به انتقال پیام های انتخاباتی با هدف جلب مشارکت حداکثری کمک کنند و یادآور شد: بانوان اثرگذاری اجتماعی بالایی دارند و می توانند مشارکت را بالا ببرند.

پایان خبر دکتر شهاب

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتخابات مهمترین تصمیم یک ملت 85 میلیون نفری است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتخابات مهمترین تصمیم یک ملت 85 میلیون نفری است"، کلیک کنید.