انعقاد قرارداد خدمات عاملیت توسعه خوشه سفال و سرامیک استان سمنان

انعقاد قرارداد خدمات عاملیت توسعه خوشه سفال و سرامیک استان سمنان

به گزارش خبرگزاری دکتر شهاب استان سمنان ، محمدرضا باقری با اعلام خبر افزود: مدت قرارداد انجام خدمات عاملیت توسعه خوشه کسب و کار سفال و سرامیک استان ۳ سال است و طبق آن عامل متعهد است حداکثر ظرف مدت مذکور تعهدات خود را به طور کامل و به نحو مطلوب انجام دهد.

وی بیان کرد: اجرای پروژه به طور تمام وقت ارائه گزارشات کار حضور در نمایش انجام همکاری و هماهنگی لازم برای انجام موضوعات قرارداد از جمله تعهدات طرفین است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان در ادامه تصریح کرد: این قراداد فی ما بین شرکت شهرک‌ها و عامل خوشه که مسئولیت اصلی هدایت و راهبری پروژه توسعه خوشه را داراست، منعقد و امضا شد.

باقری با اشاره به فعال بودن سه خوشه فرش، مبلمان و شیرمال در استان سمنان، اظهار کرد: خوشه کسب و کار سفال و سرامیک بعنوان چهارمین خوشه استان فعالیت خود را آغاز می‌کند.

۴۶

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انعقاد قرارداد خدمات عاملیت توسعه خوشه سفال و سرامیک استان سمنان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انعقاد قرارداد خدمات عاملیت توسعه خوشه سفال و سرامیک استان سمنان"، کلیک کنید.