بازداشت قاچاقچی قرص ها و شربت های غیرمجاز در تهران

بازداشت قاچاقچی قرص ها و شربت های غیرمجاز در تهران

به گزارش دکتر شهاب ،رییس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران از دستگیری یک قاچاقچی قرص های غیر مجاز در منطقه تهرانپارس تهران خبر داد.

دکتر شهاب در خبری نوشت:وی افزود: طی اقدامات انجام شده ماموران سازمان اطلاعات پلیس تهران نسبت به بررسی صحت و سقم موضوع اقدام کرده و تحقیقات پلیسی را در این زمینه انجام دادند که در جریان آن مشخص شد متهم یکی از افراد با سابقه است.

راستی از شناسایی دقیق مخفیگاه متهم و هماهنگی های قضایی برای دستگیری وی خبر داد و گفت: پس از اخذ مجوز قضایی، ماموران سازمان اطلاعات پلیس تهران در یک عملیات پلیسی، متهم را در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه وی 28 کیلوگرم قرص های غیرمجاز و 18 لیتر شربت مخرب را کشف و ضبط شد.

رییس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران گفت: متهم پس از انتقال به مقر پلیس تحت بازجویی قرار گرفت که در جریان آن به جرم ارتکابی اعتراف کرد و با تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی و ادامه روند رسیدگی به جرم به مرجع قضایی معرفی شد.

233217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازداشت قاچاقچی قرص ها و شربت های غیرمجاز در تهران" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازداشت قاچاقچی قرص ها و شربت های غیرمجاز در تهران"، کلیک کنید.