بخشی از تاریخ این سرزمین به مجاهدت شهدا باز می گردد – خبرگزاری دکتر شهاب | اخبار ایران و جهان

بخشی از تاریخ این سرزمین به مجاهدت شهدا باز می گردد - خبرگزاری دکتر شهاب | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری دکتر شهاب، سید هادی طحان نظیف، در بازدید از غرفه نشر شاهد بنیاد شهید و امور ایثارگران در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: توفیقی بود تا در این غرفه حضور پیدا کنیم زیرا واقعیت این است که بخش زیادی از تاریخ این سرزمین به مجاهدت و از خودگذشتگی شهدا بازمی گردد؛ عزیزانی که از جان شیرین خود گذشتند و آن را تقدیم انقلاب کردند تا ما در یک فضای آرام بتوانیم فکر کنیم و هر روز گام های جدی تری در جهت ارتقا وضعیت مردم برداریم.

وی ادامه داد: هر شهیدی، هر خاطره ای و هر زندگی نامه ای و آنچه که بر او گذشته بخشی از تاریخ این سرزمین است و تا وقتی که این خاطرات و سوابق ماندگار و مکتوب نشود، نمی توانیم یک تصویر جامع از تاریخ کشورمان احصا کنیم.

سخنگوی شورای نگهبان خاطرنشان کرد: از قلم ها و قدم هایی که در این مسیر برداشته می شود تشکر می کنم و آرزوی توفیقات روزافزون برای شما دارم و امیدوارم همه ما در مسیر شهدا بوده و عاقبت ما هم به شهادت ختم شود.

وی اظهار کرد: هر غرفه ای حال و هوای خاص خود را دارد اما غرفه نشر شاهد که به یاد و نام شهداست حس و حال دیگری دارد و بوی آنها از لابلای کتاب ها استشمام می شود که جای بسی خرسندی است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بخشی از تاریخ این سرزمین به مجاهدت شهدا باز می گردد – خبرگزاری دکتر شهاب | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بخشی از تاریخ این سرزمین به مجاهدت شهدا باز می گردد – خبرگزاری دکتر شهاب | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.