برتری تیم بدمینتون خراسان شمالی در مسابقات قهرمانی استادان و کارکنان دانشگاه آزاد

برتری تیم بدمینتون خراسان شمالی در مسابقات قهرمانی استادان و کارکنان دانشگاه آزاد

تیم کارکنان و اعضای هییت علمی بانوان دانشگاه آزاد اسلامی خراسان شمالی در مسابقات قهرمانی کشور مقام قهرمانی را از آن خود کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری دکتر شهاب، مسابقات قهرمانی بدمینتون استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی با شرکت هفت تیم در دو گروه A و B  به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سپیدان شیراز برگزار شد.

دور مقدماتی این مسابقات به صورت دوره ای برگزار شد که در گروه A تیم خراسان شمالی (منطقه 8) با دو برد قاطع مقابل تیم های هرمزگان و مازندران به عنوان تیم اول به دور بعدی صعود کرد و تیم مازندران نیز دوم شد.

در گروه B تیم های تهران (منطقه 7)، یزد (منطقه 4)، فارس (منطقه 3) و اراک (منطقه 5) به صورت دوره ای مقابل هم قرار گرفتند که در نهایت تیم های تهران و یزد به عنوان تیم های اول و دوم به دور بعدی راه یافتند در مسابقات نیمه نهایی تیم خراسان شمالی با برد قاطع سه بر صفر در مقابل تیم دوم گروه B، یزد (منطقه 6) به فینال مسابقات راه یافت و در بازی دیگر نیمه نهایی تیم تهران با برد مقابل مازندران به فینال راه یافت.

تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد که به نمایندگی از منطقه 8 (استان های خراسان شمالی، رضوی، جنوبی در مسابقات کشوری شرکت کرده بود، با برد قاطع سه بر صفر مقابل تیم تهران (منطقه 7) برای سومین سال پیاپی به مقام قهرمانی رسید و تیم تهران (منطقه 7) نایب قهرمان و تیم های یزد (منطقه 4) و مازندران (منطقه 3) مقام سوم مشترکی را از آن خود کردند.

در بخش مسابقات انفرادی نیز که با حضور 30 نفر و به صورت تک حذفی برگزار شد، طیبه سلیمانی، رویا افراسیابی از تیم خراسان شمالی (منطقه 8) مقام های قهرمانی و نایب قهرمانی را از آن خود کردند و فاطمه فرخی از خراسان شمالی (منطقه 8) و فاطمه علی آبادی از تیم مازندران (منطقه 3) نیز به صورت مشترک در جایگاه سوم قرار گرفتند.

اعضای تیم بدمینتون منطقه 8 دانشگاه آزاد اسلامی را رویا افراسیابی، فاطمه فرخی، طیبه سلیمانی، بیتا محمدعلمی و زهرا اکبری با مربی گری مریم جوانمرد تشکیل دادند.

به گزارش دکتر شهاب، تیم بدمینتون کارکنان و اعضای هییت علمی بانوان خراسان شمالی در قالب تیم منطقه 8 دانشگاه آزاد اسلامی، سومین سال متوالی است که قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کرده اند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برتری تیم بدمینتون خراسان شمالی در مسابقات قهرمانی استادان و کارکنان دانشگاه آزاد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برتری تیم بدمینتون خراسان شمالی در مسابقات قهرمانی استادان و کارکنان دانشگاه آزاد"، کلیک کنید.