تاریخ 2 مناظره میان جو بایدن و دونالد ترامپ

تاریخ 2 مناظره میان جو بایدن و دونالد ترامپ

آفتاب نیوز :

جو بایدن رییس جمهور آمریکا و دونالد ترامپ رییس جمهور پیشین این کشور امروز چهارشنبه توافق کردند که 2 مناظره در ماه های ژوین و سپتامبر برگزار کنند.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، اولین مناظره در روز 27 ژوین (پنجشنبه 7 تیر ماه 1403) به میزبانی شبکه تلویزیونی سی ان ان که زمینه را برای اولین رویارویی ریاست جمهوری طی چند هفته آینده فراهم کرد.

به گزارش شبکه تلویزیونی سی ان ان، جو بایدن در این خصوص اعلام کرد: من دعوتی از سوی سی ان ان برای مناظره در 27 ژوین دریافت کرده و آن را پذیرفتم.

این در حالیست که دونالد ترامپ نیز به «کیتلان کالینز» از مجریان سی ان ان گفت: پاسخ من مثبت است، من (برگزاری مناظره را) می پذیرم.

در شرایطی که حدود 5 ماه به انتخابات سرنوشت ساز ریاست جمهوری آمریکا باقی مانده است، پیشتر دونالد ترامپ در پیامی جو بایدن را برای مناظره انتخاباتی دعوت کرده بود.

ترامپ در شبکه اجتماعی تروت سوشال (Truth Social) نوشته بود: برای صلاح کشورمان مهم است که من و جو بایدن در مورد موضوعاتی که برای آمریکا و مردم آمریکا حیاتی اند، بحث کنیم. من او را به مناظره در هر زمان و هر مکانی دعوت می کنم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاریخ 2 مناظره میان جو بایدن و دونالد ترامپ" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاریخ 2 مناظره میان جو بایدن و دونالد ترامپ"، کلیک کنید.