تامین و توزیع ارزاق عمومی مورد نیاز ویژه ماه محرم در مازندران

تامین و توزیع ارزاق عمومی مورد نیاز ویژه ماه محرم در مازندران

دکتر شهاب/مازندران معاون امور اقتصادی استانداری مازندران گفت: تمهیدات لازم برای ارزاق ویژه ایام محرم، بازگشت حجاج و حضور مسافران تابستانی در مازندران فراهم شده است.

حسن خیریانپور ۱۹ تیرماه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه ۲۰۰ تن مرغ وارداتی هر کیلو ۶۰هزار و ۷۰۰ تومان ویژه هیات‌های عزاداری طی ماه محرم در مازندران فراهم شده است، اظهار کرد: ۱۹۰ تن گوشت قرمز گوساله هرکیلو ۳۰۰ هزار تومان برای مصرف کننده در فروشگاه‌های پروئینی توزیع شده است.

معاون امور اقتصادی استانداری مازندران تصریح کرد: ۲۸۰ تن شکر هرکیلو برای مصرف کننده ۴۲ هزار تومان در فروشگاه‌های معتبر استان توزیع شده است.

این مسئول با بیان اینکه ۸۵۰ تن آرد مناسبتی و ۲ هزار تن آرد ترمیمی به شهرستانها برای پخت نان بین واحدهای خبازی توزیع شده است، یادآور شد: ۲۱۶ تن گوشت گرم برزیلی و همچنین وارد کردن گوشت گوساله منجمد داخلی هم برای مصرف کنندگان به بازار استان تزریق شده است.

خیریانپور افزود: مقرر شد موکب‌ها و هیات‌ها با محوریت سازمان تبلیغات و اوقاف برای دریافت سهمیه مباشر معرفی کنند همچنین برای نان مورد نیاز هیات‌های عزاداری نیز هماهنگی‌های لازم انجام شد.

وی با اعلام اینکه هماهنگی شد م در این ایام ماه محرم ویژه عزاداری امام حسین (ع) روزانه حداقل ۳۵۰ تن مرغ گرم برای مصارف عمومی در استان توزیع شود، اظهار کرد: با کشتارگاه‌ها نیز هماهنگی شد هیات‌های مذهبی ویژه عزاداری ماه محرم هر میزان مرغ کشتار روز بخواهند با تخفیف در اختیارشان قرار دهند.

خیریانپور خاطرنشان کرد: همچنین هماهنگی‌های لازم انجام شد در ایام محرم به میزان مکفی مرغ برای استان تهران نیز ارسال شود.

پایان خبر دکتر شهاب

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تامین و توزیع ارزاق عمومی مورد نیاز ویژه ماه محرم در مازندران" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تامین و توزیع ارزاق عمومی مورد نیاز ویژه ماه محرم در مازندران"، کلیک کنید.