تاکید سردار رادان بر استفاده بهینه از پهپاد در اجرای ماموریت‌های پلیس

تاکید سردار رادان بر استفاده بهینه از پهپاد در اجرای ماموریت‌های پلیس

فرمانده کل انتظامی کشور با تاکید بر استفاده بهینه از پهپاد در اجرای ماموریت های پلیس، افزود: بهره گیری از پهپاد در اجرای ماموریت ها، پلیس را در اجرای عملیات های مختلف در جهت حرکت به سوی پیش دستانه بودن، تسلط و اشراف اطلاعاتی و پیشگیری از تلفات یاری داده و باعث افزایش اقتدار می شود.

به گزارش دکتر شهاب،‌ سردار رادان در همایش سراسری معاونت عملیات فراجا با تاکید بر حساسیت و اهمیت ویژه معاونت عملیات با توجه به گستره وسیع حوزه ماموریتی آن، اظهار کرد: معاونت عملیات در انتظامی کشور متفاوت با سایر نیروهای مسلح است چراکه انتظامی در حوزه امنیت عمومی مسئولیت داشته و از ارکان امنیت داخلی بوده و اثرگذار در امنیت ملی به شمار می آید.

وی از معاونت عملیات به عنوان موتور محرکه پلیس های تخصصی یاد کرد و گفت: معاونت عملیات، پیشران برای به حرکت در آوردن بخشی از حوزه پشتیبانی هم محسوب می شود که همه این موارد حاکی از نقش به سزایی است که این معاونت بر عهده دارد.

وی خاطر نشان کرد: معاونت عملیات نقش بی بدیلی در اجرایی شدن تدابیر و خط مشی انتظامی کشور ایفا می کند همانطور که اشاره شد این موضوع حکایت از پیشران بودن این معاونت است.

فرمانده کل انتظامی کشور یادآور شد: اگر بخواهیم نمره ای به معاونت عملیات بدهیم قطعا عالی است اما به طور حتم نباید به این میزان بسنده کرد و آن را کافی دانست چراکه همیشه ماحصل کار انتظامی برگرفته از معاونت عملیات است.

سردار رادان تصریح کرد: تجمیع کار پلیس های تخصصی با فرهنگ های گوناگون برعهده  معاونت عملیات بوده و باید آن را در اجرای یک عملیات منسجم احصا کنند.

فرمانده کل انتظامی کشور بیان کرد: معاونت عملیات فراجا با پیگیری و کنترل لحظه به لحظه و همچنین در صورت نیاز دستور در حین اجرای ماموریت ها در واقع باعث هماهنگی و همپوشانی بین پلیس های تخصصی می شود.

وی با تاکید بر استفاده بهینه از پهپاد در اجرای ماموریت های پلیس، افزود: بهره گیری از پهپاد در اجرای ماموریت ها، پلیس را در اجرای عملیات های مختلف در جهت حرکت به سوی پیش دستانه بودن، تسلط و اشراف اطلاعاتی و پیشگیری از تلفات یاری داده و باعث افزایش اقتدار می شود.

این مقام عالی انتظامی کشور بر استمرار طرح ذوالفقار تاکید و بیان کرد: معاونت عملیات باید درصدد راه اندازی اردوگاهی مجهز و بروز متناسب با ماموریت های مختلف پلیسی باشد که در آن عملیات های متنوع با نظارت و هماهنگی این معاونت پس از آموزش مشترک انجام شود.

براساس گزارش سایت پلیس، سردار رادان در خاتمه مسئولیت صحت آمار ماموریت های مختلف را بر عهده این معاونت دانست و تصریح کرد: لازم می دانم از زحمات شبانه روزی همکاران عزیز که تلاش می کنند تا امنیت پایدار در جای جای کشور برقرار شود صمیمانه قدردانی و تشکر کرده و برای شما و خانواده های محترم در همه مراحل زندگی از درگاه خداوند متعال موفقیت و بهترین ها را خواستارم.  

پایان خبر دکتر شهاب     

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاکید سردار رادان بر استفاده بهینه از پهپاد در اجرای ماموریت‌های پلیس" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاکید سردار رادان بر استفاده بهینه از پهپاد در اجرای ماموریت‌های پلیس"، کلیک کنید.