تداوم وزش بادهای تند تا ظهر فردا در اردبیل – خبرگزاری دکتر شهاب | اخبار ایران و جهان

تداوم وزش بادهای تند تا ظهر فردا در اردبیل - خبرگزاری دکتر شهاب | اخبار ایران و جهان

مجید کوهی در گفت وگو با خبرنگار دکتر شهاب، اظهار کرد: بر اساس نقشه های هواشناسی، طی چند روز آینده جوی ناپایدار در سطح استان حاکم خواهد بود به طوری که امروز یکشنبه با کاهش فشار هوای سطح زمین، وزش بادهای تند گاهی شدید در مناطق مرکزی استان پیش بینی می شود.

وی با بیان اینکه در برخی نقاط خیزش گردوخاک محلی نیز احتمال می رود، ادامه داد: همچنین در بعدازظهر تا اوایل شب در مناطق کوهستانی استان رگبار باران دور از انتظار نخواهد بود.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل با اشاره به تداوم وزش بادهای تند جنوبی تا ظهر روز دوشنبه خاطرنشان کرد: از حوالی ظهر با ورود سامانه بارشی به منطقه، به تدریج بر میزان ابرها افزوده شده و به طور متناوب تا صبح چهارشنبه رگبار باران گاهی با رعدوبرق و در نواحی مستعد تگرگ پیش بینی می شود.

کوهی با بیان اینکه شدت بارندگی بیشتر در مناطق مرکزی و جنوبی بوده و در شمال استان حجم بارش ها کمتر خواهد بود، گفت: از نقطه نظر دمایی طی روزهای دوشنبه و سه شنبه دمای هوا بین 3 تا 6 درجه سلسیوس خنک تر خواهد شد.

وی با تاکید بر رعایت توصیه های هشدار صادره هواشناسی سطح زرد – شماره 5 افزود: تغییرات احتمالی اوضاع جوی در بولتن پیش بینی روزهای آینده لحاظ خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تداوم وزش بادهای تند تا ظهر فردا در اردبیل – خبرگزاری دکتر شهاب | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تداوم وزش بادهای تند تا ظهر فردا در اردبیل – خبرگزاری دکتر شهاب | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.