تدریس خصوصی فیزیک در نارمک

تدریس خصوصی فیزیک در نارمک

طبق آمارهای منتشر شده توسط پلتفرم های آموزش خصوصی برای درس فیزیک، تقاضای معلم خصوصی در این درس رو به افزایش است. درواقع غرق شدن در مسایل فیزیک و درک نکردن مفاهیم اولیه یکی از مشکلات بسیاری از دانش آموزان محسوب می شود که آن ها را نسبت به فیزیک دلسرد می کند.

به گزارش گروه بازار خبرگزاری علم و فناوری دکتر شهاب، در این مطلب 5 معلم مطرح را برای تدریس خصوصی فیزیک در نارمک معرفی کرده ایم که دانش آموزان قبلی این مدرس ها را پیشنهاد کرده اند. همچنین نکات مهمی که در انتخاب معلم خصوصی فیزیک در نارمک باید درنظر بگیرید را نیز بررسی کرده ایم که به شما در انتخاب بهترین معلم فیزیک نارمک کمک کرده باشیم.

نکات مهم در انتخاب معلم خصوصی فیزیک در نارمک

نکاتی مهمی برای انتخاب بهترین مدرس فیزیک برای مباحثی چون الکترومغناطیس ازجمله درک کامل قانون اهم وجود دارد. در ادامه این نکات را شرح داده ایم. در نتیجه مهم نیست که در بخش مکانیک مبحث چون حرکت در یک بعد مشکل دارید یا مسایل پیچیده تر دانشگاهی چون حرکت های سه بعدی شما را درگیر کرده است، این نکات در همه مقاطع تحصیلی چون دبستان و همه موضوعات درسی فیزیک چون فیزیک اتمی به کمک شما می آیند.

نکات مطرح شده در ادامه خلاصه نکاتی را که در مقاله منتشر شده در The Balance Careers تحت عنوان چگونه پیدا کردن مدرس فیزیک خوب و مقاله  با موضوع  The Ultimate Guide to Starting a Physics Tutoring Business در  TutorMe  بررسی خواهیم کرد.

تعیین نیازها و اهدافتان از معلم خصوصی

نیاز و هدف شما برای کمک گرفتن از معلم خصوصی فیزیک اولین نکته ای است که باید درنظر بگیرید. به عنوان مثال اگر در مباحث فیزیک هسته ای دانشگاه دچار مشکل شده اید، معلم خصوصی مقطع دبیرستان یا حتی استاد فیزیک ترمودینامیک به شما کمکی نخواهد کرد. براساس مقاله منتشر شده با عنوان راهنمای یافتن معلم خصوصی خوب در سایت Understoos  شناخت نیاز و هدف اولیه مهم ترین نکته برای انتخاب بهترین مدرس فیزیک چه در نارمک  و چه در کل دنیا است.

مصاحبه با چند معلم خصوصی و مقایسه آنها

اکثر پلتفرم های آموزش خصوصی از جمله TutorMe، Skooli، Wyzant و Khan Academy امکان مصاحبه با چندین مدرس خصوصی و امکان برگزاری جلسات آموزشی وجود دارد. در مصاحبه شما باید مبحثی که درگیر آن هستید، مانند اپتیک مانند لنزها و عدسی ها را به صورت واضح بگویید. همچنین از مدرس بخواهید ک ابزارهای آموزشی علاوه بر کتاب درسی را به شما معرفی کند. به عنوان مثال اگر مدرس گفت که از جزوات آموزشی استفاده می کند، از او بخواهید بخشی از یک فصل را در اختیار شما قرار دهد. هر اندازه که استاد خصوصی بیشتر از فیلم های آموزشی همانند فیلم های منتشر شده در Khan Academy یا نرم افزارهای آموزش فیزیک مانند Interactive Physics استفاده کند، کلاس درس مفیدتر خواهد بود.

برقراری ارتباط موثر با معلم خصوصی

بهترین معلم خصوصی فیزیک فردی است که علاوه بر مهارت در تدریس بتوانید با او ارتباط بگیرید. به همین دلیل در مقاله منتشر شده در سایت Wyzant برای انتخاب مدرس فیزیک مناسب تاکید بر امتحان جلسه آزمایشی است. در جلسه آزمایشی یا ویدیو معرفی استاد در برخی از سایت ها چون استاد بانک متوجه خواهید شد که می توانید با معلم فیزیک ارتباط بگیرید یا نه.

نظارت بر عملکرد معلم و ارایه بازخورد

گاهی جلسه آزمایشی و جلسه های اولیه معیار خوبی برای انتخاب بهترین معلم خصوصی نیستند. در واقع شما به عنوان دانش آموز یا دانشجو باید در طول جلسات روی عملکرد معلم خود نظارت داشته باشید. همچنین باید برای خودتان بازخورد عملکرد مدرس را تحلیل کنید.

 به عنوان مثال آیا مباحث تدریس شده برای آزمایشگاه فیزیک به شما کمکی در انجام آزمایشات مربوط به المپیاد فیزیک کرده است؟ بدین گونه با پرسیدن سوالات متفاوت متوجه خواهید شد که تدریس مفید بود است یا نه. در نهایت می توانید تصمیم بگیرید آیا با معلم انتخاب می خواهید ادامه دهید یا نه!

سایت TeachPhysics در مقاله ای که به عنوان راهنمای گام به گام برای تبدیل شدن به مدرس فیزیک منتشر کرده است، اشاره به این نکته دارد که مدرس باید به دانش آموز بازخورد بدهد. در واقع بدین گونه است که جلسه های  تدریس خصوصی فیزیک ادامه پیدا می کنند.

معرفی 5 معلم خصوصی برتر فیزیک در نارمک

معرفی 5 معلم خصوصی برتر فیزیک در نارمک

در این بخش به معرفی 5 استاد برتر فیزیک در نارمک براساس داده های اطلاعاتی استاد بانک خواهیم پرداخت. البته امکان استفاده از خدمات آموزش حضوری خصوصی فیزیک برای اساتید مطرح بسیاری در تهران فراهم است. بااین حال ما در این مطلب به معرفی 5 مدرس برتر فیزیک در نارمک می پردازیم.

احسان علیزاده؛ مدرس خصوصی فیزیک برتر در تهران

استاد احسان علیزاده که با نماد vip در استاد بانک تدریس می کند، حدود 3203  جلسه خصوصی موفق داشته است. این استاد بیش از 6 سال است که کنار استاد بانک قرار دارد و 2 سال نیز در مجموعه بزرگ انجمن ریاضیدانان تدریس کرده است. شما به صورت حضوری می توانید از کمک استاد علیزاده برای فیزیک دبیرستان و کنکور استفاده کنید. همچنین امکان حضور در کلاس های خصوصی این استاد فیزیک مهیا است.

احمدرضا کلانتریان؛ استاد خصوصی خلاق فیزیک

با مشاهده ویدیو معرفی احمدرضا کلانتریان متوجه خواهید شد که فیزیک با چه متد جذابی قرار است فیزیک به شما آموزش داده شود. این استاد خوش اخلاق بیش از 9 است که تدریس خصوصی فیزیک را انجام می دهد و دانش آموخته دانشگاه صنعتی امیرکبیر و علم وصنعت است. اگر نگاهی به نظرات احمدرضا کلانتریان در بخش تدریس فیزیک بیندازید، متوجه رضایت دانش آموزان خواهید شد.

صادق هاشمی؛ استاد فیزیک خصوصی vip استادبانک

صادق هاشمی با مدرک دکترای مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی شریف حدود 12 سال است که تدریس خصوصی فیزیک را انجام می دهد. این استاد گران قدر با 360 جلسه موفق حدود یک سال تجربه تدریس در استادبانک را دارد. با مشاهده ویدیو معرفی دکتر صادق هاشمی برای برقراری ارتباط موثر بیشتر با ایشان جهت انتخاب برای تدریس آشنا خواهید شد.

رویا کاتوزیان؛ مدرس فیزیک خصوصی دانش آموزان ویژه

اگر قصد شرکت در آزمون های ورودی به مدارس برتر را دارید، انتخاب رویا کاتوزیان پیشنهاد می شود. این معلم خصوصی فیزیک بهترین معلم برای تدریس به دانش آموزان با نیازهای ویژه چون قبولی در آزمون ورودی مدارسی چون فرزانگان است. با شرکت در کلاس خصوصی فیزیک استاد کاتوزیان شما با ارایه مطالب به صورت جذاب و قابل فهم روبه رو خواهید شد و دیگر حل مسیله برای مباحثی چون ترمودینامیک سخت نخواهد بود.

مریم طایفه؛ معلم خصوصی فیزیک به مدت 12 سال

اگر دنبال مدرس خصوصی فیزیک با مهارت های آموزشی مخصوص تیزهوشان یا کنکور هستید، مریم طایفه انتخاب مناسبی خواهد بود. این مدرس فیزیک توانمند حدود 2 سال است که با مجموعه استادبانک همکاری می کند. حدود 230 جلسه موفق در پروفایل ایشان ثبت شده است و فقط به صورت حضوری در تهران تدریس می کنند.

استادبانک؛ پلتتفرمی برای معرفی بهترین معلم ها برای تدریس خصوصی فیزیک در نارمک

در این مطلب تلاش کردیم راهکار یافتن بهترین معلم برای تدریس خصوصی فیزیک را بگوییم. همچنین 5 مدرس برتر فیزیک در تهران را که امکان تدریس در نارمک دارند را معرفی کردیم. بااین حال شما می توانید با گشت وگذار در سایت استاد بانک بخش مدرس های حضوری فیزیک تهران، مشاهده ویدیوهای معرفی و درخواست جلسه آزمایشی بهترین مدرس فیزیک خصوصی را برای خود یا فرزندتان انتخاب کنید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تدریس خصوصی فیزیک در نارمک" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تدریس خصوصی فیزیک در نارمک"، کلیک کنید.