ترامپ : من رییس جمهور «رمزارزها» خواهم بود

ترامپ : من رییس جمهور «رمزارزها» خواهم بود

به گزارش دکتر شهاب، ترامپ در یک جمع که برای جمع آوری کمک مالی تشکیل شده بود خود را رییس جمهور رمزارزها خواند.

به گزارش شفقنا، رویترز نوشت: دونالد ترامپ، نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، خود را قهرمان ارزهای دیجیتال معرفی کرد و از تلاش های دموکرات ها برای تنظیم این بخش در جمع آوری حامیان مالی در سانفرانسیسکو انتقاد کرد.

صنعت کریپتو به طور فزاینده ای در تلاش است تا بر سیاستمداران ایالات متحده تاثیر بگذارد زیرا با نظارت شدید قانون گذاران مواجه است، به ویژه آنجایی که ورشکستگی شرکت های بزرگ رمزارز در سال 2022 باعث وحشت سرمایه گذاران، افشای کلاه برداری و سوءرفتار شد و میلیون ها دلار را از جیب سرمایه گذاران خارج کرد.

هارمیت دیلون، عضو کمیته ملی جمهوریخواه، گفت که ترامپ «کریپتو» را مهم خواند و تاکید کرد که از این بخش بسیار حمایت می کند. دیلون گفت که ترامپ، که برای برکناری جو بایدن، رییس جمهور فعلی دموکرات در انتخابات 5 نوامبر نامزد می شود، جزییاتی در مورد سیاست پیشنهادی خود درباره ارزهای دیجیتال ارایه نکرده است.

در همین حال یکی از نزدیکان ترامپ گفت: «رییس جمهور ترامپ به صراحت اعلام کرد که جنگ صلیبی بایدن-گنسلر علیه ارزهای دیجیتال ظرف یک ساعت پس از دومین دولت ترامپ متوقف می شود.»

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ترامپ : من رییس جمهور «رمزارزها» خواهم بود" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ترامپ : من رییس جمهور «رمزارزها» خواهم بود"، کلیک کنید.