ترامپ یک دلقک ظالم است/ طرفداران او گانگسترند

ترامپ یک دلقک ظالم است/ طرفداران او گانگسترند

آفتاب نیوز :

رابرت دنیرو مهمان غیرمنتظره یک کنفرانس مطبوعاتی در خارج از دادگاه منهتن که دادگاه ترامپ در حال برگزاری بود، حاضر شد.

وی درباره احتمال بازگشت ترامپ به کاخ سفید هشدار داد و او را ظالم خواند.

دنیرو گفت: او قول داده که از ارتش ما برای حمله به شهروندان آمریکایی استفاده کند. او ظالم است، باور کنید، منظورش همین است.

وی افزود: وقتی ترامپ سال 2016 نامزد شد، شبیه یک شوخی بود. همه می گفتند این دمدمی مزاج برای ریاست جمهوری نامزد می شود؟ نه، هرگز نمی شود. ما درس های تاریخ را فراموش کرده ایم که نشان می دهد تا زمانی که دیکتاتور های شرور شدند، جدی گرفته نشدند.

دنیرو وقتی در حال خروج بود، توسط حامیان ترامپ محاصره شد که با فریاد های توهین آمیز و عبارات مبتذل او را دنبال کردند. دنیرو فریاد زد: ما سعی می کنیم در این دنیا دموکرات باشیم. شما گانگستر هستید.

رابرت دنیرو در اظهارات خود از ریشه های خود در شهر استفاده کرد و به رسانه ها گفت: من عاشق این شهر هستم. نمی خواهم آن را نابود کنم. دونالد ترامپ می خواهد نه تنها شهر، بلکه کشور را ویران کند و در نهایت جهان را ویران کند.

وی افزود: او متعلق به شهر من نیست. نمی دانم به کجا تعلق دارد، اما مطمیناً به اینجا تعلق ندارد. ما نیویورکی ها عادت داشتیم او را وقتی با املاک و مستغلاتش مزاحمت ایجاد می کرد تحمل کنیم؛ یک پلی بوی که به صدر خبر های روزنامه ها راه می یافت و وانمود می کرد سخنگوی خودش است. او سعی می کرد مطبوعات را فریب دهد تا ارزش خالص خودش را افزایش دهد. یک دلقک، اما این شهر بسیار سازگار است. ما برای دلقک ها جا باز می کنیم… ما آن را تحمل می کنیم، این بخشی از فرهنگ است، اما نه شخصی مانند ترامپ که در نهایت بخواهد کشور را اداره کند.

وی گفت: در سراسر کشور، افرادی که او را نمی شناختند، مانند ما، شروع به حمایت از او کردند. ترامپ آرای آن ها را با دروغ های ظالمانه و وعده های توخالی خرید.

ترامپ دنیرو را بازنده کامل خطاب کرده است، زیرا این بازیگر بار ها رییس جمهوری سابق را وقتی در برنامه های عمومی و در مراسم جوایز حاضر می شود، مورد انتقاد قرار داده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ترامپ یک دلقک ظالم است/ طرفداران او گانگسترند" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ترامپ یک دلقک ظالم است/ طرفداران او گانگسترند"، کلیک کنید.