«تسهیل تولید» مهم ترین راهبرد وزارت اقتصاد است – خبرگزاری دکتر شهاب | اخبار ایران و جهان

«تسهیل تولید» مهم ترین راهبرد وزارت اقتصاد است - خبرگزاری دکتر شهاب | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار دکتر شهاب، سید احسان خاندوزی بعد از ظهر یکشنبه در نشست گفتگوی بین بخش خصوصی و دولتی استان سمنان به میزبانی اتاق بازرگانی بیان کرد: تلاش تمام مسیولان بر آن است تا در راستای حذف بخشنامه ها و قوانین دست و پا گیر همت کنند.

وی با بیان اینکه وزارت اقتصادی و دارایی، تمرکز خود را بر کلید واژه تسهیل برای سرعت بخشیدن به امر تولید در کشور قرار داده است.

عضو کابینه سیزدهم با بیان اینکه جلسات کمیسیون اقتصادی، تصمیم گیری های خود را پس از شنیدن نظرات و پیشنهادات اتاق بازرگانی به انجام می رساند، گفت: برای فعالان اقتصادی استان سمنان بمنظور تامین منابع مالی، خط ویژه ای در بورس ایجاد خواهد شد.

خاندوزی به مطالبات بخش خصوصی استان سمنان هم اشاره کرد و بیان کرد: درخواست استقرار نماینده مقیم بانک مرکزی در استان سمنان از سوی استانداری سمنان ارسال شود.

وی افزود: بخش زیادی از تطویل فرآیند سازمان های همجوار با گمرک را کاهش داده ایم و تلاش خواهد شد تا باز هم شاهد کاهش بیشتر این فرآیند باشیم.

وزیر اقتصاد همچنین گفت: سازمان سرمایه گذاری خارجی، استان سمنان را به عنوان یکی از استان های مقصد در بحث سرمایه گذاری در حوزه انرژی خورشیدی معرفی خواهد کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«تسهیل تولید» مهم ترین راهبرد وزارت اقتصاد است – خبرگزاری دکتر شهاب | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«تسهیل تولید» مهم ترین راهبرد وزارت اقتصاد است – خبرگزاری دکتر شهاب | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.