تصاویر گردان های القسام از ضربات سنگین به صهیونیست ها

تصاویر گردان های القسام از ضربات سنگین به صهیونیست ها

گردان های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش حماس امروز (چهارشنبه) تصاویری را از عملیات های متعدد 24 ساعت گذشته خود علیه ارتش رژیم صهیونیستی در شرق «رفح» واقع در جنوب نوار غزه و «جبالیا» در شمال این باریکه منتشر کرد.

به گزارش دکتر شهاب، ویدیو منتشر شده توسط گردان های القسام نشان می دهد که در چند عملیات در محورهای نبرد در شرق رفح چند تانک «مرکاوا» و لودر نظامی صهیونیست ها توسط رزمندگان آن هدف قرار گرفته و منهدم می شوند.

در این تصاویر همچنین شکار نظامیان رژیم صهیونیستی توسط رزمندگان گردان های القسام در محورهای مختلف ثبت شده است.

این تصاویر مربوط به عملیات های روز سه شنبه گردان های القسام است؛ روزی که رسانه های عبری زبان آن را روز سخت ارتش رژیم اشغالگر در نوار غزه توصیف کردند.

پیش از این ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرده بود که طی درگیری های 24 ساعت گذشته در نوار غزه یک نظامی آن به هلاکت رسیده و 13 نظامی دیگر زخمی شدند.

مقاومت فلسطین به رهبری حماس در سپیده دم هفتم اکتبر عملیات منحصربه فردی را با حمله به شهرک های صهیونیست نشین منطقه «غلاف غزه» آغاز کرد و ده ها صهیونیست را به اسارت گرفت. کارشناسان این عملیات را یک شکست راهبردی برای رژیم صهیونیستی و ارتش آن ارزیابی می کنند.

این عملیات باعث آغاز تجاوزات وحشیانه ارتش رژیم اشغالگر به مناطق مسکونی در نوار غزه شد و این تجاوزات از هفتم اکتبر 2023 تا 24 نوامبر (سوم آذر) ادامه داشت و پس از وقفه یک هفته ای در اول دسامبر بار دیگر ازسرگرفته شد.

طی این مدت و به رغم تمامی حملات وحشیانه و غیرانسانی علیه غیرنظامیان و به ویژه زنان و کودکان در نوار غزه، اما ارتش به اصطلاح افسانه ای رژیم صهیونیستی متحمل خسارات و ضربات بی سابقه ای شده است، تا جایی که خود صهیونیست ها ناگزیر به اعتراف به شکست در مقابل مقاومت فلسطین شده اند.

به رغم سانسور شدید نظامی، رسانه های عبری هر از چند گاهی گزارش هایی درباره میزان تلفات ارتش رژیم صهیونیستی منتشر می کنند که با آمار و ارقام رسمی مغایرت دارد.

پایان خبر دکتر شهاب

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تصاویر گردان های القسام از ضربات سنگین به صهیونیست ها" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تصاویر گردان های القسام از ضربات سنگین به صهیونیست ها"، کلیک کنید.