تولید روزانه 19 لیتر آب از هوا با دستگاه کوچک خانگی

محقق می شود:

تولید روزانه 19 لیتر آب از هوا با دستگاه کوچک خانگی

مبتکران روند جدیدی در صنعت فناوری سبز ابداع کرده اند که می تواند با استفاده از انرژی خورشیدی، از هوای محیط، آب تولید کند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری دکتر شهاب به نقل ازاینترستینگ اینجینیرینگ، در اقدام نوآورانه جدیدی، یک شرکت دانش بنیان به نام «نوشیدنی ساز» «DrinkingMaker» در آستانه عرضه دستگاه جدیدی به نام «دیرنکینگ واتر» «آب آشامیدنی» است نوعی آب سرد کن چند منظوره است که با استفاده از انرژی خورشیدی نسل بعدی کار و آب را از هوا استخراج می کند.

با توجه به بحران اقلیم که منجر به کمبود آب می شود، این شرکت با الهام از سوسک های صحرایی و کاکتوس ها دستگاه آب آشامیدنی ساخته است که هوا را به آب (AWD) تبدیل می کند.

بر اساس اعلام این شرکت، این دستگاه می تواند روزانه تا 19 لیتر آب تولید کند، علاوه بر این، می توان کارتریج های گزینشی غنی از مواد معدنی را در آن تعبیه کرد و کاربر قادر خواهد بود آب معدنی را بر اساس نیاز های شخصی خود سفارشی کند.

با این حال، بارزترین ویژگی این محصول این است که یک تصفیه کننده هوا و یک رطوبت گیر نیز محسوب می شود و مجهز به سیستم انرژی خورشیدی است که حتی در سفر نیز قابل دسترسی است.

این شرکت ادعا می کند که دستگاه چند منظوره حتی در شرایط بسیار خشک نیز به طور موثر عمل می کند، زیرا از دو فناوری (AquaFetch+) (فناوری تولید آب و رطوبت زدا) و فناوری پیشرفته گرافن تغذیه می شود استفاده می کند.

دیرنکینگ میکر می گوید این دستگاه آب را در مناطق خشک جذب می کند و منابع ارزشمندی از آب را را حتی در خشک ترین مناطق تضمین می کند. هر کجا باشید «آب آشامیدنی» آب خالص بی حد و حصری را ارایه می دهد. از آزمایشگاه ها گرفته تا بحران ها، حتی مناطق جنگی، منابع آب تمیز فراوان و آرامش خاطر با این دستگاه تضمینی است.

دستگاه آب خوری نوشیدنی ساز، از نظر اندازه شبیه به یک دستگاه اسپرسوساز رو میزی و به نظر مقرون به صرفه تر است.

این سیستم از محیطی عاری از باکتری، ویروس و آلرژن در بهار و تابستان ایجاد و از سلامت تنفسی اعضای خانواده محافظت می کند. دستگاه های تبدیل هوا به آب که به عنوان نسل بعدی آب خوری های اتمسفر 3 در 1 نامیده می شوند، کمپین تامین مالی جمعی خود را در یک وب سایت تامین مالی جمعی آمریکایی، راه اندازی کرده است. 

گفته می شود نسخه اولیه AWD با قیمت 329 دلار و نسخه پرو 339 دلار قیمت دارد. با این حال، این قیمت ها برای پیش سفارش از طریق کمپین وبسایت هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تولید روزانه 19 لیتر آب از هوا با دستگاه کوچک خانگی" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تولید روزانه 19 لیتر آب از هوا با دستگاه کوچک خانگی"، کلیک کنید.