جابه جایی بیش از یک میلیون و 500 هزار نفر با مترو در مراسم تشییع پیکر شهدای خدمت

جابه جایی بیش از یک میلیون و 500 هزار نفر با مترو در مراسم تشییع پیکر شهدای خدمت

سرپرست شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: در مجموع رفت و برگشت، یک میلیون و 585 هزار و 323 نفر از شرکت کنندگان در مراسم تشییع پیکر رییس جمهور شهید و همراهانش، از طریق خطوط هفت گانه مترو تهران جابه جا شدند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری دکتر شهاب، به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، دکتر رضا محمدنژاد ضمن تسلیت شهادت رییس جمهور محبوب و مردمی آیت الله سید ابراهیم رییسی و همراهان ایشان افزود: از ابتدای صبح روز چهارشنبه دوم خرداد ماه 1403 و همزمان با برگزاری مراسم تشییع، خدمات رسانی در تمام خطوط یک، دو، سه، چهار، پنج، شش و هفت مترو به صورت رایگان انجام شد.

وی گفت:  از ابتدای بهره برداری تا ساعت 13:30 دقیقه امروز در مجموع رفت و برگشت یک میلیون و 585 هزار و 323 نفر توسط مترو در خطوط هفتگانه  جابه جا شدند.

وی با اشاره به اینکه شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه در این روز با آمادگی کامل و به کارگیری تمامی امکانات خود به خدمت رسانی به شرکت کنندگان در مراسم تشییع شهدای خدمت پرداخت، تصریح کرد: با تلاش تمامی همکاران این شرکت، سعی شد تا ضمن ارایه سرویس دهی منظم، محیطی امن را برای شهروندان و مسافران ایجاد کنیم.

سرپرست شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه افزود: قبل از اقامه نماز بر پیکر رییس جمهور شهید و هیات همراه شلوغ ترین ایستگاه ها، میدان انقلاب و تیاتر شهر بودند که به منظور تامین ایمنی مسافران محترم،  تخلیه مسافری در این ایستگاه ها به طور موقت متوقف شد.

وی با اشاره به حضور کم سابقه شهروندان در این مراسم خاطر نشان کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده از ابتدای صبح امروز فاصله حرکت قطار ها در تمامی خطوط درون شهری کاهش یافت تا جابه جایی مسافران تسهیل شود. همچنین به منظور سهولت در جابه جایی، قطارهای فوق العاده نیز اعزام گردید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جابه جایی بیش از یک میلیون و 500 هزار نفر با مترو در مراسم تشییع پیکر شهدای خدمت" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جابه جایی بیش از یک میلیون و 500 هزار نفر با مترو در مراسم تشییع پیکر شهدای خدمت"، کلیک کنید.