جدیدا در این فوتبال راحت تهمت می زنیم

جدیدا در این فوتبال راحت تهمت می زنیم

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: اگر امروز در اینجا تعهدم را به درستی انجام ندهم، چگونه می توانم در تیم دیگری درست انجام بدهم. پس خودم و تیمم با تمام بضاعتمان در دیدارهای باقیمانده حاضر خواهیم شد و الان نباید درگیر دیگر مسایل باشیم.

به گزارش دکتر شهاب، محمد ربیعی در نشست خبری پیش از تقابل با پیکان در فولادشهر، در خصوص این دیدار اظهار کرد: پیکان تیم منظم و تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه است که کادر و اعضای تیم برایم قابل احترام هستند. سعی می کنیم روند کیفی خودمان را ارایه کرده و بازی تماشاگرپسندی باشد.

او در پاسخ به شرایط پیش آمده و تغییرات ذوب آهن در این فصل و تاثیر آن بر عملکرد شخصی خودش، خاطر نشان کرد: در شرایطی هستیم که همگی می خواهیم تمام تمرکزمان روی بازی های پیش رو باشد. قبل از بازی آخر آن چیزی که به آینده ذوب آهن کمک می کند را بیان خواهم کرد و فعلا تمام تمرکز ما معطوف بازی های پیش رو است. گاهی اوقات قضاوت نا به جا هم می شویم، به هر حال در مرحله حساسی از لیگ هستیم اما به این جمله بسنده می کنم که هر گونه گمانه زنی و حاشیه ای پیش می آید، این را در ذهن داشته باشید من به عنوان مربی که پله پله در فوتبال بالا آمده و سال هاست فعالیت می کنم، تمام تعهدم را در کمال صداقت و عدالت تا روز آخر انجام می دهم. شاید روزی مربی تیم دیگری باشم.

سرمربی ذوب آهن ادامه داد: اگر امروز در اینجا تعهدم را به درستی انجام ندهم، چگونه می توانم در تیم دیگری درست انجام بدهم. پس خودم و تیمم با تمام بضاعتمان در دیدارهای باقیمانده حاضر خواهیم شد و الان نباید درگیر این مسایل باشیم.

ربیعی با بیان اینکه این 4 بازی برای ما و جایگاه جدول بسیار مهم است، تصریح کرد: تمام تلاشم را می کنم تا با همه اتفاق خوب یا بد، بازیکنانم را از لحاظ ذهنی و تمرکز در آن درجه مطلوب و استاندارد نگه دارم. چقدر موفق باشم را نمی دانم ولی اینکه خودم و وجدانم نزد خداوند راضی باشیم، 100 توانم را می گذارم. پس از آن راجب کل اتفاقات فصل و ذوب آهن شفاف صحبت خواهم کرد.

او همچنین در خصوص مصدومیت های متوالی بازیکنانش یادآور شد: نمی توانم از این اتفاقات مانند مصدومیت و داوری به عنوان توجیه نتایج استفاده کنم. به عنوان مربی سعی می کنم روی کارم تحقیق کنم. سال ها در این فوتبال کار کردم و می خواهم باز هم کار کنم. پس هیچ وقت گذشته و آینده خودم را قمار نخواهم کرد، چون برای آن خیلی زحمت کشیدم. اگر به داوری، مصدومیت ها و مشکلاتی که وجود داشته بپردازم، شاید در حال حاضر توجیه تلقی شود، ولی باید بگویم بسیار تاثیرگذار بوده است. ما در نیم فصل دوم در بازی مقابل سپاهان، پرسپولیس، استقلال و تراکتور؛ مقابل چهار تیم بالای جدول بازی بسیار مطلوبی داشتیم.

او ادامه داد: مقابل پرسپولیس از دقیقه 50 با 10 بازیکن بازی کردیم. مقابل سپاهان در ورزشگاه نقش جهان بازی را بسیار خوب پیش بردیم و با یک غفلت پنالتی دادیم. در تبریز با شایستگی پیروز شدیم. مقابل استقلال هم حق تیم مان را اصلاً شکست نمی دانم. پس به لحاظ کیفی مقابل هر چهار تیم بالای لیگ با وجود همه مشکلات خوب بازی کردیم. حالا تاثیرگذاری این مشکلات در نتایج آن بازی ها را به مردم، هواداران و کسانی که در این کار توان قضاوت دارند، واگذار می کنم.

سرمربی ذوب آهن با بیان اینکه جدیداً در فوتبال مان یاد گرفتیم خیلی راحت حرف می زنیم، قضاوت می کنیم و اتهام می زنیم، ابراز امیدواری کرد: مسیر اخلاقی را بهتر پیش ببریم، ولی تیم ذوب آهن نسبت به نیم فصل اول از ترکیب اصلی خود پنج بازیکن را از دست داده است. در 11 بازی که در نیم فصل دوم انجام دادیم، طبق نظر کارشناسان در شش مسابقه موضوعات داوری وجود داشته است. یعنی بیش از 50 درصد بازی ها. با این حال باید تلاش کنیم و امیدوار باشیم که در آخر فصل جایگاه بهتری نسبت به فصول گذشته داشته باشیم. اگر هم نتوانستیم جایگاه بهتری نسبت به فصل گذشته داشته باشیم، خوشحال هستم که ذوب آهن فقط یک اتفاق خوب را تجربه کرده است.

او اضافه کرد: تا الان در این فصل هیچگاه ذوب آهن به رتبه دو رقمی نرسیده، امیدوارم در انتهای فصل رتبه شایسته ای را برای ذوب آهن رقم بزنیم.

ربیعی در پایان در خصوص درگیری بحث برانگیز رضایی و حامدی فر در انتهای دیدار ذوب آهن و استقلال و رای انضباطی در مورد بازیکن استقلال نیز گفت: بعد از آن اتفاق، فیلم ماجرا را دیدم، اما من قاضی یا کمیته انضباطی نیستم. یا اینکه قوانین را به بلاغت آن دوستان نمی شناسم، پس خودم را در جایگاهی نمی دانم که قضاوت کنم.

پایان خبر دکتر شهاب 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جدیدا در این فوتبال راحت تهمت می زنیم" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جدیدا در این فوتبال راحت تهمت می زنیم"، کلیک کنید.