جزییات تغییر ساعت کاری ادارات اعلام شد

جزییات تغییر ساعت کاری ادارات اعلام شد

آفتاب نیوز :

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری بوشهر با اعلام این خبر گفت:ساعت کاری جدید ادارات استان بوشهر از ساعت 6 تا 13 خواهد بود و کارکنان موظف هستند این ساعت کاری را به صورت دقیق رعایت کنند و دستگاه ها بر این موضوع نظارت کنند.

اصغر جعفری افزود: واحدهای ستادی بانک ها مشمول این تغییر ساعت می شوند ولی شعب بانک ها بر اساس اعلام شورای هماهنگی بانک ها فعالیت خواهند کرد.

معاون استاندار بوشهر تصریح کرد: برخی از دستگاه ها از جمله مراکز درمانی، بیمارستان ها ،اورژانس و آتش نشانی ها مشمول این تغییرات نشده اند.

وی یادآورشد: همچنین واحدهای خدمات امداد جاده ای وعملیاتی دستگاه های خدمات رسان ، پاسگاه های نظامی و انتظامی ، واحدهای اجرایی و خدماتی شهرداری ها مشمول این تغییرات نمی شوند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات تغییر ساعت کاری ادارات اعلام شد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات تغییر ساعت کاری ادارات اعلام شد"، کلیک کنید.