جزییات قیمت ارزهای مبادله ای؛ دلار ثابت ماند – خبرگزاری دکتر شهاب | اخبار ایران و جهان

جزییات قیمت ارزهای مبادله ای؛ دلار ثابت ماند - خبرگزاری دکتر شهاب | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری دکتر شهاب، در معاملات امروز چهارشنبه 12 اردیبهشت 1403، مرکز مبادله ارز و طلای ایران، هر اسکناس دلار آمریکا با ثبات نسبت به روز کاری قبل به نرخ 44 هزار و 314 تومان و حواله دلار نیز به نرخ 41 هزار و 376 تومان معامله می شود.

قیمت هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران نیز با کاهش نسبت به روز کاری قبل به 47 هزار و 346 تومان و نرخ حواله یورو به 44 هزار و 207 تومان رسیده است.

از سوی دیگر، اسکناس درهم امارات نیز با ثبات نسبت به روز کاری گذشته، 12 هزار و 66 تومان ارزش گذاری شده است و نرخ حواله درهم نیز 11 هزار و 266 تومان است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات قیمت ارزهای مبادله ای؛ دلار ثابت ماند – خبرگزاری دکتر شهاب | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات قیمت ارزهای مبادله ای؛ دلار ثابت ماند – خبرگزاری دکتر شهاب | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.