جلوگیری از تملک غیرقانونی 8 هزار متر مربع از اراضی دولتی در دزفول

جلوگیری از تملک غیرقانونی 8 هزار متر مربع از اراضی دولتی در دزفول

دکتر شهاب/خوزستان رییس اداره امور حقوقی و دعاوی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: با اقدامات قضایی این اداره کل و دفاعیات مستدل و مستند از تملک غیر قانونی حدود 8 هزار متر مربع از اراضی دولتی در شهرستان دزفول جلوگیری شد.

محبوبه کاظمی در گفت و گو با دکتر شهاب با اشاره به جلوگیری از تملک غیرقانونی اراضی دولتی در دزفول اظهار کرد: در راستای حفاظت و صیانت از اراضی دولتی و با تهیه لوایح و دفاعیات شایسته و پیگیری های قضایی اداره امور حقوقی و دعاوی و طرح موضوع در مراجع قضایی استان از تملک غیر قانونی 8 هزار متر مربع از اراضی دولت در دزفول جلوگیری شد.

وی افزود: در این پرونده با تلاش مجموعه حقوقی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان رای به سود این اداره کل صادر شد.

رییس اداره امور حقوقی و دعاوی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان در خصوص ارزش ریالی این اراضی گفت: ارزش کارشناسی شده اراضی مورد نظر بیش از 400 میلیارد تومان برآورد شده است.

کاظمی ضمن تقدیر از پیگیری های مقامات قضایی استان و تلاش و مساعدت مقامات نظامی و انتظامی استان برای بازگشت این اراضی به مالکیت دولت و جلوگیری از تضییع حقوق بیت المال خاطرنشان کرد: این اداره کل در راستای حفاظت از حقوق بیت المال از تمام توان حقوقی خود بهره می گیرد تا به بهترین نحو از اراضی دولتی صیانت و حفاظت کند.

پایان خبر دکتر شهاب

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جلوگیری از تملک غیرقانونی 8 هزار متر مربع از اراضی دولتی در دزفول" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جلوگیری از تملک غیرقانونی 8 هزار متر مربع از اراضی دولتی در دزفول"، کلیک کنید.