جناب آقای همایون شجریان، خواننده قحط بود برادر؟

جناب آقای همایون شجریان، خواننده قحط بود برادر؟

آفتاب نیوز :

سامی یوسف در یک پست اینستاگرامی از انتشار یک قطعه موسیقی جدید در همکاری با همایون شجریان به نام «هستی» خبر داد. همایون شجریان و سامی یوسف عکسی مشترک را در فضای مجازی منتشر کردند که از همان روز، گمانه زنی هایی مبنی بر همکاری مشترک این دو هنرمند انجام شد که فعالان موسیقی اقدام همایون شجریان برای همکاری سامی یوسف را مورد انتقاد قرار دادند.

در این میان روزنامه فرهیختگان در مطلبی تحت عنوان «ایتلاف همایون و سامی» با ذوق زدگی از این همکاری استقبال کرده و نوشته است: آهنگ مشترک سامی یوسف و همایون شجریان حتما می تواند فصل جدیدی در حوزه موسیقی مشترک بین خوانندگان ایرانی و خارجی باشد!

در حالی ارگان مطبوعاتی دانشگاه آزاد از این توافق هنری به وجد آمده است که کاربران شبکه های اجتماعی از این تصمیم همایون شجریان برای همکاری با سامی یوسف به شدت انتقاد کرده اند که چند نمونه از آن را می خوانید:

* محکامه که خود استاد موسیقی معرفی کرده است، توییت زد: جناب همایون شجریان فکر میکردیم شما برای خودتان وزنی هستین در موسیقی اصیل ایرانی، اما مثل اینکه اشتباه کردیم!

* سامان هم که دانشجوی موسیقی است در تکمیل توییت محکامه نوشت: همایون شجریان اگر برای اعتبار هنری خود ارزشی قایل نیستین حداقل به نام و اعتبار خانوادگی پدرتان ضربه نزنین. سامی یوسف آخه!

* حدیث هم گفت: سامی یوسف در بین ایرانی ها چقدر مخاطب دارد که همایون شجریان ریسک همکاری با یک خواننده گمنام و نه چندان معروف مثل سامی یوسف را به جان خریده است؟

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جناب آقای همایون شجریان، خواننده قحط بود برادر؟" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جناب آقای همایون شجریان، خواننده قحط بود برادر؟"، کلیک کنید.