حماس مواضع واشنگتن درباره کشتار فلسطینی در رفح را به شدت محکوم کرد

حماس مواضع واشنگتن درباره کشتار فلسطینی در رفح را به شدت محکوم کرد

جنبش حماس پافشاری واشنگتن بر نادیده گرفتن کشتار هولناک آوارگان فلسطینی در رفح را به شدت محکوم کرد و دولت آمریکا را همانند رژیم اشغالگر مسوول این کشتار هولناک دانست.

به گزارش دکتر شهاب، جنبش حماس امروز چهارشنبه در بیانیه ای اعلام کرد: «پافشاری دولت بایدن بر نادیده گرفتن و انکار کشتار هولناکی را که ارتش اشغالگر در حق آوارگان در رفح مرتکب شده، به شدت محکوم می کنیم.»

حماس در ادامه بیانیه خود تاکید کرد: «اظهارات کربی (سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید) درباره اینکه رژیم اشغالگر تا الآن از خط قرمز تعیین شده از سوی بایدن عبور نکرده، به وضوح نشان می دهد که دولت او نسبت به جان غیرنظامیان بی توجه بوده و در قتل آنها همدست است به ویژه که نتایج تحقیقات اولیه حاکی از این است که گلوله های استفاده شده علیه آوارگان فلسطینی، گلوله ها و مهماتی ساخت آمریکا هستند.»

این جنبش در ادامه نیز دولت آمریکا را همانند رژیم صهیونیستی مسوول این کشتارهای هولناک دانست و از آمریکا خواست از سیاست یک بام و دو هوا و مشارکت در قتل فلسطینی ها دست بردارد.

پایان خبر دکتر شهاب

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حماس مواضع واشنگتن درباره کشتار فلسطینی در رفح را به شدت محکوم کرد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حماس مواضع واشنگتن درباره کشتار فلسطینی در رفح را به شدت محکوم کرد"، کلیک کنید.