حمله هکرهای بحرینی به ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا

گروه بین الملل خبرگزاری آنلاین دکتر شهاب، یک گروه هکری بحرینی از هدف قرار دادن سامانه های ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا و نفوذ و دسترسی به اسناد محرمانه خبر داد. 

روز یکشنبه گروه هکری موسوم به «الطوفان» عملیاتی را علیه ناوگان پنجم نیروی دریایی ایالات متحده در بحرین انجام داد و اعلام کرد به اسناد حاوی تصاویر و نقشه های دقیق از داخل پایگاه آمریکا در بحرین دست یافته است. 

این گروه بخشی از این اسناد را منتشر کرد و گفت «آنچه در اختیار داریم بیشتر است و به دست کسانی می رسد که دغدغه دارند و از عملیات های محور مقاومت در برابر محور شرارت آمریکا حمایت می کنند».

حمله هکرهای بحرینی به ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا

 

این گروه افزود «این نشت (اطلاعات) برای قهرمانان مقاومت دلیرانه و شرافتمندانه در فلسطین، لبنان، یمن و عراق و شهدای صالح… در راه قدس است». 

تنش ها در غرب آسیا به دلیل حمایت آمریکا از جنایات و نسل کشی اسراییل در غزه که تاکنون دستکم 28 هزار شهید اغلب زن و کودک برجا گذاشته، تشدید شده است. 

نیروهای مسلح یمن عملیاتی دریایی را آغاز کرده و کشتی های مرتبط با اسراییل یا به مقصد آنجا را در جنوب دریای سرخ–تنگه باب المندب– هدف قرار می دهند. 

آمریکا در پاسخ به این حملات که یمنی ها می گویند تا زمان توقف جنایات اسراییل در غزه ادامه دارد، حملاتی غیرقانونی را به عراق، سوریه و یمن انجام داده و بحرین تنها کشور عربی است که از حملات هوایی به رهبری آمریکا علیه یمن حمایت می کند. 

پایان پیام/م
شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمله هکرهای بحرینی به ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمله هکرهای بحرینی به ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا"، کلیک کنید.