دستبند پلیس بر دستان قاتل فراری در هرمزگان

دستبند پلیس بر دستان قاتل فراری در هرمزگان

دکتر شهاب/هرمزگان فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری یک قاتل فراری در استان خبرداد.

سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان هرمزگان امروز پنجشنبه 10 خرداد، گفت: درپی وقوع یک فقره درگیری و نزاع جمعی منجر به قتل با ضربات چاقو در یکی ازمحلات بندرعباس ،موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان با تشکیل تیمی به محل وقوع حادثه اعزام و با اقدامات فنی و اطلاعاتی و انجام تحقیقات میدانی سه نفر از عاملان اصلی درگیری منجر به قتل را شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر کردند.

این مقام انتظامی گفت : متهمان دستگیر شده در بازجویی های فنی به عمل آمده صراحتاً اقرار کردند فردی به نام رامتین _ ک با وارد کردن ضربه چاقو به ناحیه گردن مقتول او را به قتل رسانده و متواری شده است.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان افزود : با توجه به اینکه قاتل بلافاصله بعد از قتل از صحنه متواری و توسط بستگان مخفی شده بود، با تلاش همه جانبه صورت گرفته ، عاملان دخیل در فرار و مخفی شدن قاتل اصلی شامل داماد ، خواهر و خاله قاتل نیز شناسایی و در عملیات پلیسی دیگر دستگیر و بازداشت شدند.

 سردارجاویدان گفت: با همکاری متهمان دستگیر شده مخفیگاه قاتل اصلی در یکی از محلات بندرعباس شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر که در بازجویی های صورت گرفته صراحتاً به قتل مقتول با ضربه چاقو به انگیزه بحث و جدل با مقتول اعتراف کرد و متهم با تشکیل پرونده به دستگاه قضایی معرفی و با قرار مناسب روانه زندان شد.

پایان خبر دکتر شهاب 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستبند پلیس بر دستان قاتل فراری در هرمزگان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستبند پلیس بر دستان قاتل فراری در هرمزگان"، کلیک کنید.