دستگیری قاتل حین سوزاندن جسد

 با اقدام سریع و به موقع ماموران کلانتری 28 آدران شهرستان کرج، فردی که در یکی از استان های همجوار اقدام به قتل یک شهروند به دلیل اختلافات شخصی کرده و قصد سوزاندن جسد او را در حاشیه جاده کرج چالوس داشت، دستگیر شد.

دستگیری قاتل حین سوزاندن جسد

آفتاب نیوز :

سرهنگ “پیمان گودرزی” با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر فعالیت مشکوک راننده جوان یک خودروی ساینا در جنگل های جاده کرج چالوس محدوده پل چوبی، ماموران کلانتری 28 آدران با قید فوریت برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: ماموران با حضور در محل اعلامی از سوی مرکز فوریت های پلیسی مشاهده کردند که یک جوان حدوداً 30 ساله که دستان غرق به خون داشت، قصد سوزاندن یک جسد ناشناس را داشته که بلافاصله نسبت به دستگیری وی اقدام و هماهنگی لازم برای حضور عوامل پلیس آگاهی را انجام می دهند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج اضافه کرد: بررسی های اولیه حکایت از این دارد که قاتل در یکی از استان های همجوار به دلیل اختلافات شخصی مقتول را با ضربات چاقو به قتل رسانده و قصد سوزاندن جسد وی را داشت که توسط پلیس دستگیر شده است.

سرهنگ گودرزی خاطرنشان کرد: در این خصوص پرونده تشکیل و برای انجام مراحل تکمیلی به پلیس آگاهی استان ارسال شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری قاتل حین سوزاندن جسد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری قاتل حین سوزاندن جسد"، کلیک کنید.