دعوت طهرانچی از دانشگاهیان دانشگاه آزاد برای حضور پرشور در انتخابات

دعوت طهرانچی از دانشگاهیان دانشگاه آزاد برای حضور پرشور در انتخابات

محمدمهدی طهرانچی در پیامی از دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی برای حضور پرشور در انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی، از دانشگاهیان دعوت کرد در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حضوری پرشور داشته باشند.

متن پیام دکتر طهرانچی بدین شرح است:

انتخابات در نظام جمهوری اسلامی ایران عرصه حضور و مشارکت فعالانه مردم و فرصت سهیم بودن در آینده سیاسی کشور و ساختن ایران قوی است. حضور پرشور و حماسی مردم در پای صندوق‌های رأی، علاوه‌ بر‌ ایجاد پشتوانه‌ای‌ محکم برای دولت آینده، نمایانگر قدرت ایران در صحنه جهانی و بین‌المللی است.

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری درحالی برگزار می‌شود که نظم تک‌قطبی‌ جهان در حال تغییر و نظام سلطه بیش از همیشه رو به افول است. مشارکت ملی و فراگیر، قدرت ایران اسلامی را مضاعف و دشمنان این مرز و بوم را نگران خواهد کرد.

امید دارم با تکیه بر میراث رییس‌جمهور‌ شهید و توجه به اصل کارآمدی و روحیه و منش انقلابی، شایسته‌ترین‌ فرد به‌عنوان‌ سکان‌دار‌ دولت چهاردهم توسط مردم انتخاب شود. ان‌شاءالله.

محمدمهدی طهرانچی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دعوت طهرانچی از دانشگاهیان دانشگاه آزاد برای حضور پرشور در انتخابات" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دعوت طهرانچی از دانشگاهیان دانشگاه آزاد برای حضور پرشور در انتخابات"، کلیک کنید.