زنان در خراسان شمالی محور هدایت خانواده به سمت انتخاب اصلح‌اند

زنان در خراسان شمالی محور هدایت خانواده به سمت انتخاب اصلح‌اند

دکتر شهاب/خراسان شمالی یکی از فعالان فرهنگی و اجتماعی جامعه اهل سنت خراسان شمالی گفت: زنان محور هدایت خانواده به سمت انتخاب اصلح هستند.

افسانه حمیدی در گفت‌وگو با خبرنگار دکتر شهاب، با اشاره به اینکه نقش زنان در همه عرصه‌ها بخصوص انتخابات بی‌بدیل است، اظهار کرد: زنان خراسان شمالی با میدان‌داری خود در چهاردهمین دوره انتخابات حماسه می‌آفرینند. زنان یکی از گروه‌های جامعه‌اند که می‌توانند با حضورشان، نقش موثری ایفا کنند.

وی ادامه داد: هدف دشمن، خانواده و جایگاه زنان است و می‌خواهد این نقش بسیار مهم را در جامعه ما متزلزل کند و زنان را به‌سوی فعالیت‌های اقتصادی و ابزارسازی سوق دهد. این در حالی است که زنان در جمهوری اسلامی ایران با حفظ جایگاه خود در همه عرصه‌ها نقش‌آفرینی می‌کنند.

حمیدی تاکید کرد: امروز زنان می‌دانند که مشارکت در همه امور، یکی از مولفه‌های توسعه‌یافتگی است و یکی از اموری که می‌توانند در آن مشارکت کنند، انتخابات است.

وی با اشاره به اینکه در آستانه برگزاری انتخابات قرار داریم و وظیفه زنان سنگین‌تر از بقیه افراد جامعه است، بیان کرد: زن خانواده باید نامزد اصلح را شناسایی و آن را برای اعضا و فرزندان خانواده تشریح کند تا نماینده‌ای مدیر، مدبر، متخصص و … روانه مجلس شود که در این صورت زمینه توسعه‌یافتگی و پیشرفت کشور فراهم خواهد شد.

حمیدی با اشاره به انتظارهای زنان اهل سنت از رئیس جمهور آینده، گفت: یکی از انتظارهای زنان اهل سنت، ایجاد فرصت‌های برابر و براساس شایسته‌سالاری است. به‌عنوان مثال، اشتغال یکی از مشکلاتی است که زنان و دختران اهل سنت با آن مواجه‌اند و درخواست داریم تا این مشکل حل شود.

وی اضافه کرد: زنان اهل سنت خراسان شمالی جزو اقشاری هستند که فعالیت‌های مشاغل خانگی زیادی دارند و درخواست حمایت از زنان کارآفرین برای ادامه مشاغل و بازارهای بهتر را از رئیس جمهور آینده دارند.

پایان خبر دکتر شهاب

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زنان در خراسان شمالی محور هدایت خانواده به سمت انتخاب اصلح‌اند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زنان در خراسان شمالی محور هدایت خانواده به سمت انتخاب اصلح‌اند"، کلیک کنید.