ساخت پروژه مسکونی آتش نشانان تهرانی کلید خورد

ساخت پروژه مسکونی آتش نشانان تهرانی کلید خورد

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از آغاز عملیات اجرایی پروژه مسکونی کارکنان این سازمان با دستور شهردار تهران خبرداد.

به گزارش دکتر شهاب، قدرت الله محمدی در عملیات اجرایی پروژه مسکونی آتش نشانی تهران که همزمان با پروژه 200 هزار واحدی مسکن در شهر تهران با دستور شهردار پایتخت و با حضور مخبر سرپرست ریاست جمهوری اسلامی ایران و وزرای دولت به شکل ویدیو کنفرانس برگزار شد، گفت: دغدغه مسکن آتش نشانان بسیار مهم است و اگر این مساله حل شود، بسیاری از مشکلات آنان حل می شود، متاسفانه گاهی آتش نشانان ما حتی نصف و یک سوم حقوق خود را بابت اجاره خانه پرداخت می کنند. 

وی ادامه داد: امیدوارم که با پیگیری ها و تلاش هایی که طی چند ماه گذشته انجام شده است، آتش نشانان پایتخت به زودی صاحب واحد مسکونی شوند و ما پیگیر این موضوع هستیم. امروز هم عملیات پروژه مسکونی کارکنان سازمان آتش نشانی تهران بزرگ در زمینی به مساحت حدودا 40 هکتار کلید خورد و تلاش خواهیم کرد تا در کمترین زمان ممکن این منازل تکمیل شده و در اختیار آتش نشانان عزیز قرار بگیرد.

مراسم کلنگ زنی ساخت این مجتمع مسکونی در محله تهرانسر، توسط خانواده آتش نشان شهید قریب رضا دارابی و تعدادی از کارکنان دارای فرزند دوقلو انجام شد.

پایان خبر دکتر شهاب

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ساخت پروژه مسکونی آتش نشانان تهرانی کلید خورد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ساخت پروژه مسکونی آتش نشانان تهرانی کلید خورد"، کلیک کنید.