سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی: سخن از نابودی حماس فریبکاری است

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی: سخن از نابودی حماس فریبکاری است

به گزارش دکتر شهاب، «دانیل هاگاری» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی امروز (چهارشنبه) اظهار داشت که اگر سطح سیاسی جایگزینی برای حماس پیدا نکند در آن صورت این جنبش باقی خواهد ماند.

وی اعتراف کرد: حماس یک حزب و اندیشه‌ای است که در دل مردم جای دارد و هر کس گمان می‌کند که ما می‌توانیم آن را از دل مردم ریشه‌کن کنیم، در اشتباه است.

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری فلسطینی «سما»، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی با وجود ناکامی این رژیم در تحقق اهداف جنگ علیه نوار غزه مدعی شد: ما به برچیدن گردان‌های حماس در رفح نزدیک شده‌ایم.

هاگاری در خصوص موفقیت حزب‌الله در فیلم‌برداری از پایگاه‌های مهم رژیم صهیونیستی در بندر حیفا با استفاده از پهپاد «هدهد» نیز ادعا کرد: ما پهپاد حزب‌الله را به دلیل حفظ جان شهروندان، ساقط نکردیم.

وی همچنین مدعی شد که ارتش رژیم صهیونیستی برای هر سناریویی در جبهه شمالی آماده است و شهرک‌نشینان را به منازل خود بازخواهد گرداند.

پس از گذشت حدود ۹ ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی: سخن از نابودی حماس فریبکاری است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی: سخن از نابودی حماس فریبکاری است"، کلیک کنید.