سفیر ایران در ازبکستان: دشمنی با ایران ریشه در استقلال و عدالت خواهی مردم دارد

مراسم گرامی داشت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، در تاشکند ازبکستان برگزار شد.

به گزارش دکتر شهاب، ابراهیم عبد الرحمانوف وزیر کشاورزی به عنوان میهمان ویژه، بهرام جان اعلایف معاون اول وزیر خارجه، معاونین وزارت خانه های انرژی و ورزش، مقامات دستگاه های مختلف ازبکستان، سفراء و دیپلمات های مقیم، فرهنگیان، اصحاب رسانه و تجار و صاحبان شرکت ها در این جشن حضور داشتند.
محمد علی اسکندری سفیر کشورمان در ازبکستان، طی سخنانی مهمترین مواضع کشورمان را تشریح کرد.
وی به جایگاه برجسته جمهوری اسلامی ایران در حوزه های سیاسی، فرهنگی، علوم و فناوری، صنعت، اقتصادی و کشاورزی پرداخت.
اسکندری گفت: دشمنی با ایران ریشه در استقلال و عدالت خواهی مردم ایران خصوصا در حق ملت مظلوم فلسطین دارد.

سفیر ایران در ازبکستان: دشمنی با ایران ریشه در استقلال و عدالت خواهی مردم دارد
سفیر کشورمان در تاشکند تاکید کرد که پاسخ به بدخواهان پیشرفت ایران، همت مضاعف برای دانش اندوزی، توسعه علوم و فنون، خودکفایی، تقویت زیرساخت ها و زیر بناهای آموزشی و دانشگاهی و تامین رفاه مردم شریف ایران است.
اسکندری سفیر کشورمان گفت: همانگونه که آب در قنات های 2700 ساله تمدن ایرانی در جریان است، مردم ایران نیر در تکاپو خواهند بود.

سفیر ایران در ازبکستان: دشمنی با ایران ریشه در استقلال و عدالت خواهی مردم دارد
وی گفت: بدخواهان ما کماکان سنگ اندازی خواهند کرد.دولت و ملت ما هم بر تلاش مبتنی بر علم خود خواهند افزود. لذا برای ما مهم است که در سمت درست تاریخ ایستاده باشیم و پیام ما، دانش محوری، انسان دوستی، عدالت محوری و شایستگی ملت بزرگ و شریف ایران است.
پایان خبر دکتر شهاب

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سفیر ایران در ازبکستان: دشمنی با ایران ریشه در استقلال و عدالت خواهی مردم دارد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سفیر ایران در ازبکستان: دشمنی با ایران ریشه در استقلال و عدالت خواهی مردم دارد"، کلیک کنید.