سومین گروه از حجاج بیمار به کشور بازگشتند

سومین گروه از حجاج بیمار به کشور بازگشتند

آفتاب‌‌نیوز :

مرکز پزشکی حج و زیارت به منظور حفظ سلامتی زائران و رسیدگی‌های بیشتر. در سومین گروه از اعزام حجاج بیمار به میهن اسلامی شب گذشته ۷ تن. از زائران بیت‌الله الحرام را که به دلیل شکستگی و یا ناراحتی‌های قلبی و … در بیمارستان‌های کشور عربستان؛ و مرکز پزشکی حج و زیارت در مکه بستری بودند به تهران اعزام کرد.

 این حجاج از کاروان‌های شهر‌های تهران، بیرجند، گنبدکاووس و سمنان بودند؛ که با پرواز شماره ۱۵۱۵ هواپیمایی ایران ایر حدود نیمه شب گذشته. از فرودگاه جده به ایران منتقل شدند. مرکز پزشکی حج و زیارت با هماهنگی سازمان حج و زیارت روند انتقال زائران بیمار پر ریسک را ادامه خواهد داد.

اطلاعیه مرکز پزشکی حج و زیارت حاکی است پیش از اعزام این ۷ نفر، ۱۸ زائر بیمار نیز برای ادامه درمان از فرودگاه جده به فرودگاه امام خمینی (ره) منتقل شده بودند. براساس این اطلاعیه تا پایان دیروز ۲۹ زائر در بیمارستان‌های کشور میزبان و ۳۹ نفر هم در بیمارستان مرکز پزشکی در مکه بستری و تحت مداوا قرار داشتند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سومین گروه از حجاج بیمار به کشور بازگشتند" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سومین گروه از حجاج بیمار به کشور بازگشتند"، کلیک کنید.