سوگواره«راوی عشق » بین المللی شد – خبرگزاری دکتر شهاب | اخبار ایران و جهان

سوگواره«راوی عشق » بین المللی شد - خبرگزاری دکتر شهاب | اخبار ایران و جهان

در گفتگو با خبرنگار دکتر شهاب گفت: آفرین و اره بین بین المللی فیلم و عکس راوی عشق با حضور بیش از 100 هنرمند عکاس و فیلمساز در زنجان برگزار می شود.

مدیر امور فرهنگی زینبیه اعظم، خاطرنشان کرد: این آفرین و اره امسال در دو بخش فیلم و عکس با محوریت محرم در زنجان و در برگیری مراسم یوم العباس، یوم الزینب، تعزیه سجاس و ارمغانخانه به صورت اردویی برگزار می شود که در بخش فیلم 10 فیلمساز ملی و در بخش عکس 10 عکاس خارجی و 30 عکاس ملی و بیش از 50 عکاس بومی حضور خواهند داشت.

دبیر سوگواره ملی راوی عشق گفت: سال گذشته این رویداد ملی توسط زینبیه اعظم با حضور بیش از 80 عکاس ملی و بومی در یوم الزینب برگزار و با حمایت حوزه هنری، اداره کل میراث فرهنگی استان، اتاق بازرگانی زنجان و موسسه فرهنگی مشکات از 21 عکاس تجلیل به عمل آمد.

احدیان، افزود: فراخوان آفرین و اره بین بین المللی فیلم و عکس راوی عشق تدوین شده است که طی روزهای آتی منتشر خواهد شد.

مدیر عامل خانه هنرمندان استان زنجان اظهار داشت: این رویداد بزرگ فرهنگی هنری با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حمایت حسینیه اعظم، زینبیه اعظم، شهرداری زنجان و دیگر نهادها و هیات حسینی در دهه اول محرم توسط موسسه فرهنگی نورالنوار زنجان برگزار خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سوگواره«راوی عشق » بین المللی شد – خبرگزاری دکتر شهاب | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سوگواره«راوی عشق » بین المللی شد – خبرگزاری دکتر شهاب | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.