شتاب فراری برای عرضه مدل های جدید

شتاب فراری برای عرضه مدل های جدید

فراری، سازنده خودروهای اسپرت لوکس، از دو مدل جدید 12 سیلندر و فراری 12 سیلندری اسپایدر رونمایی کرده است که برای دوستداران قدرتمندترین موتورهای بنزینی خود جذابیت دارد.

به گزارش دکتر شهاب، این دو خودرو اولین عرضه های فراری در سال جاری، پس از پنج مورد در سال 2023 را نشان می دهند زیرا فراری با عرضه سریع مدل های جدید برای حفظ توجه مشتریان ثروتمند خود، به پیش می رود.

شرکت فراری به عنوان بخشی از حرکت الکتریکی گسترده تر در این صنعت،  از سال 2019 خودروهای هیبریدی الکتریکی را به محدوده خود اضافه کرده است و وعده اولین خودروی تمام الکتریکی خود را در پایان سال 2025 داده است. با این حال، فراری همچنین متعهد شده است که به فروش خودروهای سنتی با موتور احتراق داخلی ادامه دهد.

بر اساس گزارش رویترز، انتظار می رود اولین تحویل در اروپا در سه ماهه پایانی سال جاری برای 12 سیلندر و در سه ماهه اول سال 2025 برای 12 سیلندر اسپایدر باشد. فراری در مجموع 15 مدل جدید بین سال های 2023 تا 2026، از جمله اولین خودروی برقی خود را برنامه ریزی کرده است.

پایان خبر دکتر شهاب

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شتاب فراری برای عرضه مدل های جدید" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شتاب فراری برای عرضه مدل های جدید"، کلیک کنید.