شهادت ۱۲ فلسطینی در مرکز غزه

شهادت ۱۲ فلسطینی در مرکز غزه

آفتاب‌‌نیوز :

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی یک منزل مسکونی در شهر دیرالبلح واقع در مرکز غزه را هدف قرار دادند که منجر به شهادت ۱۲ نفر شد.

پیش‌تر وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرده بود که رژیم صهیونیستی طی ۲۴ ساعت گذشته مرتکب سه مورد کشتار در نوار غزه شد که در نتیجه آن ۲۵ نفر شهید و ۸۱ نفر دیگر مجروح شدند.

این وزارتخانه افزود: با احتساب این عدد، آمار شهدای نوار غزه از هفتم اکتبر۲۰۲۳ (۱۵ دکتر شهاب ۱۴۰۲) و همزمان با آغاز عملیات طوفان الاقصی، به ۳۷ هزار و ۹۲۵ نفر و آمار مجروحان به ۸۷ هزار و ۱۴۱ نفر رسید.

به گزارش ایرنا، پس از گذشت حدود ۹ ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهاد‌های امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اسرائیل این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده باخته و حتی پس از حدود ۹ ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره است به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه از دست داده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهادت ۱۲ فلسطینی در مرکز غزه" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهادت ۱۲ فلسطینی در مرکز غزه"، کلیک کنید.