شورا ها نماد تجلی خرد جمعی هستند

ملکی چوبری:

شورا ها نماد تجلی خرد جمعی هستند

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان تأکید کرد که شورا ها بی واسطه ترین حلقه ارتباطی مردم با حاکمیت و نماد تجلی خرد جمعی هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری دکتر شهاب، به مناسبت هفته گرامیداشت شوراها، مراسمی با حضور استاندار گیلان، معاونین استاندار گیلان، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان، جمعی از فرمانداران و شهرداران و مسیولان شورا های اسلامی شهر های استان گیلان در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار شد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان در این مراسم با گرامیداشت هفته شورا ها گفت: تاسیس شورا های اسلامی نقطه عطفی در تاریخ ایران اسلامی است و شورا ها بی واسطه ترین حلقه ارتباطی مردم با حاکمیت و نماد تجلی خرد جمعی هستند.

مجتبی ملکی چوبری همچنین افزود: مردم از منتخبین خود در شورا ها انتظار دارند که حقوق آنان را از مسیولان پیگیری و مطالبه کنند چرا که همیشه حضور و مشارکت مردم در عرصه های مختلف انقلاب و نظام اسلامی برگرفته از مبانی دینی و اسلامی نه به عنوان یک تاکتیک سیاسی، بلکه به عنوان یک اصل مهم غیرقابل چشم پوشی است.

وی متذکر شد: به این وسیله روز ملی شورا های اسلامی را به تمام اعضای محترم شورا های شهر و روستا بویژه شهرستان رشت که با وظیفه شناسی و توجه به اصل دانش محوری در رفع مشکلات شهر و روستا، با کفایت و درایت برای نیل به جامعه شهروند مدار کوشش می کنند، تبریک می گویم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شورا ها نماد تجلی خرد جمعی هستند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شورا ها نماد تجلی خرد جمعی هستند"، کلیک کنید.