«صفرزاده» فاتح تایم تریل انفرادی کشور شد

«صفرزاده» فاتح تایم تریل انفرادی کشور شد

دکتر شهاب/آذربایجان شرقی رکابزن کهنه‌کار تبریزی بر سکوی قهرمانی تایم تریل انفرادی ایران ایستاد.

امروز (سه‌شنبه) و در دومین روز مسابقات دوچرخه سواری جاده قهرمانی مردان کشور به میزبانی زنجان ۲۵ رکابزن در خط استارت مسابقه تایم تریل انفرادی قرار گرفتند که در پایان «سعید صفرزاده» رکابزن کهنه‌کار تبریزی به مقام قهرمانی رسید.

این مسابقه به مسافت ۳۶ کیلومتر و با میانگین سرعت حدود ۵۰ کیلومتر بر ثانیه برگزار شد و سعید صفرزاده با ثبت زمان ۴۱:۴۰:۳۴۰ دقیقه موفق شد بر سکوی قهرمانی بایستد.

بهنام آرین از استان همدان با ثبت زمان ۴۲:۵۵:۱۳۰ دقیقه و حسین عسگری از استان مرکزی با ثبت زمان ۴۲:۵۸:۵۸۰ دقیقه به ترتیب عناوین دوم و سوم را کسب کردند.

به گزارش دکتر شهاب، در مسابقه استقامت جاده نیز حسن سیف اللهی دیگر رکابزن آذربایجان شرقی روز گذشته قهرمان شد تا با نتیجه امروز مقام قهرمانی هر دو ماده به رکابزنان استان برسد. علی لبیب رکابزن خوش آتیه تبریزی نیز در ماده استقامت جاده رده سنی امید بر سکوی نائب قهرمانی ایستاد.

پایان خبر دکتر شهاب

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«صفرزاده» فاتح تایم تریل انفرادی کشور شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«صفرزاده» فاتح تایم تریل انفرادی کشور شد"، کلیک کنید.