فوت دانشجوی دندانپزشکی شیراز

فوت دانشجوی دندانپزشکی شیراز

آفتاب نیوز :

محمد حسین انباردار افزود: این دانشجو اهل استان فارس و ورودی سال 1401بوده که صبح امروز (جمعه) فوت کرده است.

وی با بیان اینکه این دانشجو، یکی از دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علوم پزشکی شیراز بوده است، افزود: تیم های بررسی مشغول بررسی موضوع هستند، اما قاعدتاً در اینگونه موارد، جسد به پزشکی قانونی منتقل داده خواهد شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز اضافه کرد: علت فوت وی در دست بررسی است.

 معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز با انتشار پیامی، درگذشت مرحوم علی مشهوری، دانشجوی دندانپزشکی این دانشگاه را تسلیت گفت.

در متن این پیامآمده است: در گذشت مرحوم «علی مشهوری» دانشجوی رشته دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز بر اثر ایست قلبی، موجب تاثر و تالم جامعه دانشگاهی شد.

در خاتمه این پیام آمده است: اینجانب ضمن ابراز همدردی فراوان و عرض تسلیت به خانواده این دانشجوی عزیز، دوستان و هم کلاسی های این مرحوم، برایشان از درگاه ایزد منان صبر و برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی مسالت دارم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فوت دانشجوی دندانپزشکی شیراز" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فوت دانشجوی دندانپزشکی شیراز"، کلیک کنید.