فیلم| گاف جدید بایدن درباره دیدار با فرانسوا میتران

فیلم| گاف جدید بایدن درباره دیدار با فرانسوا میتران

آفتاب نیوز :

رییس جمهور آمریکا در گاف جدیدی که ویدیوی آن در فضای مجازی پخش شده، در یک سخنرانی مدعی شد اولین بار پس از انتخابات سال 2020 در نشست گروه 7 با «فرانسوا میتران»، رییس جمهور اسبق فرانسه که حدود 30 سال قبل از دنیا رفته، ملاقات داشته است!

«جو بایدن»، رییس جمهور آمریکا که از مدت ها قبل به خاطر ایراد صحبت ها و سر زدن حرکات عجیب از وی در برابر انظار عمومی، سلامت جسمی و روانی اش زیر سوال رفته است، بار دیگر گاف دیگری داده و در سخنرانی که روز یکشنبه خطاب به جمعیتی از مستمعین در شهر لاس وگاس ایراد کرد گفت، در دوره ریاست جمهوری اش دیداری با «فرانسوا میتران» رییس جمهور اسبق فوت کرده فرانسه داشته است.

رییس جمهور آمریکا این صحبت عجیب را هنگامی که در این سخنرانی درباره خطرات دور دوم بالقوه ریاست جمهوری دونالد ترامپ هشدار می داد و برای جلب هر چه بیشتر حمایت رای دهندگان در آستانه رقابت مقدماتی روز سه شنبه دموکرات ها در ایالت نوادا تلاش می کرد، مطرح ساخت.

جو بایدن در این سخنرانی انتخاباتی تلاش داشت ماجرای دیدارش با امانویل ماکرون، رییس جمهور فرانسه در جریان اجلاس گروه 7 در شهر کورنوال انگلیس در سال 2021 را تعریف کند. بایدن در جریان این سخنرانی، اما فرانسوا میتران، رییس جمهور اسبق فرانسه که در سال 1996 از دنیا رفت را با ماکرون اشتباه گرفت.

بایدن بر اساس فیلم این سخنرانی او که در فضای مجازی انعکاس پیدا کرده، اظهار کرد: «من نشسته و گفتم که آمریکا بازگشته است، اما میتران که اهل آلمان، ببخشید اهل فرانسه است به من نگاهی کرد و گفت آمریکا چند وقت است که بازگشته؟»

جو بایدن همچنین در ادامه این اظهارات عجیبش گفت «صدر اعظم آلمان» از او پرسید که چطور او و به طور کلی آمریکا به این که فرضا هزاران نفر از مردم به مجلس عوام بریتانیا حمله کرده و دو افسر پلیس انگلیس را بکشند تا جلوی انتخاب یک نخست وزیر را بگیرند پاسخ خواهد داد.

فرانسوا میتران که در فاصله سال های 1981 و 1995 رییس جمهور فرانسه بود در سال 1996 از دنیا رفت.

بایدن در رقابت مقدماتی امروز سه شنبه حزب دموکرات در ایالت نوادا با ماریانا ویلیامسون، نویسنده ای که یک رقیب نمادین برای او است و چند رقیب نسبتا ناشناخته دیگر رقابت می کند.

او در نوامبر 2020 در رقابت انتخاباتی ایالت نوادا با کمتر از سه درصد آرا پیروز شد. اما او همچنین در نوادا تلاش می کند تا از همین الان برای تبلیغات انتخاباتی اصلی که در پاییز اجرا می شود نظر رای دهندگان را جلب کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فیلم| گاف جدید بایدن درباره دیدار با فرانسوا میتران" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فیلم| گاف جدید بایدن درباره دیدار با فرانسوا میتران"، کلیک کنید.