قتل دو شهروند ایرانی ساکن کانادا؛ ماجرا چیست؟

قتل دو شهروند ایرانی ساکن کانادا؛ ماجرا چیست؟

آفتاب‌‌نیوز :

بعد از ظهر روز گذشته (دوشنبه ۲۸ خردادماه) دو ایرانی ساکن شهر تورنتو در کانادا به نام‌های آرش میثاقی و سمیرا یوسفی به دست ضاربی که پلیس هویتش را منتشر نکرده در دفتر کارشان به قتل رسیدند. گفته می‌شود ضارب پس از حضور پلیس در محل، خودکشی کرده است. هنوز جزئیاتی از این حادثه و انگیزه ضارب از ارتکاب به این اقدام منتشر نشده است.

مطابق با اظهارات افراد در محل آقای میثاقی، فرد مقتول، یک دلال وام مسکن بوده است. شاهرخ بی‌نیاز، طراح گرافیک و عکاس که در ساختمان محل تیراندازی استودیو دارد، به پایگاه خبری «سی‌تی‌وی نیوز» تورنتو گفت که بعدازظهر دوشنبه ابتدا صدای مشاجره و سپس شلیک ۶ گلوله را شنیده است.

منبع: نورنیوز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قتل دو شهروند ایرانی ساکن کانادا؛ ماجرا چیست؟" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قتل دو شهروند ایرانی ساکن کانادا؛ ماجرا چیست؟"، کلیک کنید.